Maj 7, 2016

Posted by in Demakijaż, Pozostałe | 0 Comments

Makijaż karnawałowy

Makijaż karnawałowy

Karnawał to doskonały czas żeby zaszaleć zarówno z makijażem jak i fryzurą. Pamiętajcie jednak, że ten okres nieskończonej zabawy, nie jest tym samym co Halloween, dlatego jeśli zdecydujecie się na odważny makijaż, nie przesadzajcie z włosami i na odwrót. Jeśli chodzi o makijaż to w czasie karnawału wszystkie chwyty dozwolone. Pojęcia ‚zbyt błyszczące’ i ‚za mocne’ przestają istnieć. Oczywiście należy pamiętać o tym, że make-up powinien być jednak mimo wszystko dopasowany do miejsca do jakiego zamierzamy się udać. Jeśli wybieramy się z kimś na pierwszą randkę w eleganckie miejsce nie warto szaleć i eksperymentować tak bardzo jak podczas piątkowego wyjścia z najlepszymi koleżankami.

Zobacz jak skutecznie wykonać makijaż:

I demakijaż: www.dermokosmetyki-filorga.pl/category/filorga/demakijaz

Weźmy pod uwagę jednak tą drugą opcję. Z kim konkretnie zaszaleć jak nie z koleżankami właśnie? Jeśli chodzi o makijaż to możecie umówić się, ze malujecie się w jakimś danym stylu. Zawsze chciałaś wystylizować się na pin-upke? Do dzieła, koleżankom na pewno się spodoba, szczególnie, że czerwona usta pasują prawie każdej kobiecie. A może stawiasz na pióra, nie tylko zapożycz barwy cieni z ogona pawia, ale pójdź o krok dalej i na jedną noc doczep sobie rzęsy z piórami. Na rynku istnieje bardzo wiele rodzajów takich sztucznych rzęs. Można dostać różowe, zielone i żółte fluorescencyjne rzęsy imitujące pióra. Jeśli dobrze poszukacie dostaniecie także takie wysadzane diamencikami albo z brokatem. Co prawda sztuczne rzęsy, tym bardziej z piórami przeszkadzają trochę w widzeniu, ale czego się w końcu nie robi żeby być piękną, w szczególności na tylko jedną noc. Młodość to okres, który przeznaczony jest na eksperymenty, zarówno te udane jak i nieudane. To czas kiedy decyduje się co się lubi, a co nie, dlatego warto wypróbować jak najwięcej stylizacji i makijażów. Makijaż karnawałowy ma być przede wszystkim kolorowy, na tą chwilę w drogeriach istnieją szminki chyba w każdym możliwym kolorze. Fioletowa, zielona, wpadająca w odcienie błękitu, złota czy srebra. Możesz dopasować ją do paznokci, albo ubioru. Ciekawym pomysłem jest również posunięcie się o krok dalej i na szminkę nałożenie brokatu, w tym samym lub innym kolorze. Twoje usta uwydatnią się wówczas, a look nabierze pazura. Makijaż karnawałowy to ogromne pole do popisu. Puść wodzę fantazji, najlepiej nie obmyślaj konkretnego planu i daj się ponieść. Produkty dostępne na rynku powinny zaspokoić Twoje wszystkie pragnienia.

Makijaż karnawałowy to świetna okazja do przetestowania różnych looków. Nie próbowałaś nigdy połączenia różowej szminki i żółtego cienia ze złotym brokatem? Do dzieła, nie czekaj dłużej! To właśnie makijaż karnawałowy jest po to aby móc wypróbować wszelkie możliwe stylizacje. A może akurat wymyślisz coś tak spektakularnego, że stanie się nowym trendem na świecie.

Leave a Reply