Sie 12, 2010

Posted by in Filorga, Kremy | 0 Comments

Dermatologia kosmetyczna – Filorga Derma C

Dermatologia kosmetyczna to szeroko rozumiane pojecie, jednak bez wątpienia wszyscy wiemy o firmie Filorga działającej w owym zakresie, a w szczególności o najnowszym produkcie Derma C, który wprost oszałamia swoim działaniem.

Filorga Derma C

Ten zabieg, bowiem wyrównuje koloryt naszej skóry, a przy okazji ją rozjaśnia. W ciągu zaledwie 21 dni Derma C rozpocznie swój intensywny cykl odnowy komórkowej. Zawarta w niej witamina C, zaczyna działać wprost natychmiastowo. Derma C operatywnie rewitalizuje i uplastycznia naszą skórę, rozjaśnia cerę poprzez unormowanie produkcji melaniny, działa również przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie.

Te wszystkie walory Derma C to formuła szukana przez wielu badaczy latami, lecz w końcu już nastała era, braku zmarszczek na naszej twarzy, przebarwień i szerokich blizn. Ta odnowa skóry staje się już dla nas dostępna w każdej aptece właśnie w preparacie Derma C. Jej składniki tworzą fundament indywidualnie zharmonizowanych protokołów zabiegowych uwzględniających potrzeby naszej skóry. Pomyśl czy nie tego Ci trzeba, boisz się używać Derma C w domu sama, nie ma problemu jest on również najczęstszym produktem zapobiegającym starzeniu się skóry używanym w salonach kosmetycznych.

Ten bezbarwny płyn wzmacnia nasza skórę i zapewnia jej bezpieczeństwo ze strony czynników zewnętrznych na długi czas. Jak niewiele trzeba by wyglądać pięknie. Derma C zapewni Ci to od zaraz.

Derma C jest stworzony z myślą o was, drogie panie, wy wyniki starzenia się nie były dostrzegalne gołym okiem.

Comments are closed.