Paź 12, 2010

Posted by in Dermokosmetyki, Filorga | 0 Comments

Dermokosmetyki Filorga

Dermokosmetyki to ogólna nazwa na wszelkie preparaty, których podstawowym zadaniem jest poprawa kondycji naszej skóry.

Każda z kobiet wie, że tego typu produktów powstało i powstaje bardzo wiele, praktycznie każdego dnia pojawia się jakiś nowy, zachwalany jako rewolucyjny, produkt. Jak się odnaleźć w takim gąszczu, jak wybrać dobrze?

filorga dermokosmetyki

Chcąc poprawić wygląd swoje skóry przede wszystkim należy zdać się w tej kwestii na specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Tylko to pozwoli uniknąć ci zbędnych wydatków na nieskuteczne kurację, a przyniesie efekt porównywalny do zastosowania botoxu czy chirurgii plastycznej.

Firma Filorga działa na rynku już od ponad 30 lat, przez cały czas słynąc z wysokiej jakości, skutecznych produktów, zwłaszcza z produktów przeciwzmarszczkowych.

Jej najnowszym dziełem są kosmetyki z serii Anti – Wrinkles Treatment, terapia opierająca się na dobroczynnym działaniu retinolu. Jej unikalność polega na osiągnięciu niespotykanie wysokiego poziomu tego alkoholu – w jednej ampułce jest go aż 0,1 % (zazwyczaj kremy posiadają go zaledwie 0,01 %). Dzięki temu retinol szybciej i skutecznie wchłania się w naszą skórę widocznie ją wygładzają. Dodatkowo kuracja ta zawiera inne substancje czynne (m.in. olejki z jojoby i moreli), które działają ochronnie, uelastyczniająco oraz wygładzająco. Właśnie to sprawia, że seria Anti Wrinkles Treatment nie ma sobie równych.

To oczywiście nie koniec – firma Filorga posiada bardzo bogatą ofertę swych produktów. Linia Professional, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem polskich konsumentek jest doskonałym przykładem jakości i skuteczności firmy Filorga. Ten bezbarwny płyn jak żaden inny kosmetyk rozjaśnia i wyrównuje koloryt naszej skóry.

To tylko drobny wycinek z całej oferty firmy Filorga – polecam zapoznać się z wszystkimi jej produktami.

Comments are closed.