Paź 6, 2016

Posted by in Dermokosmetyki, Instantly Ageless Jeunesse, Professional, Serum | 0 Comments

Instantly Ageless na zmarszczki

Instantly Ageless na zmarszczki

Są w życiu takie sytuacje podczas, których chcemy wyglądać pięknie. Niestety nieprzespana noc sprawia, że skóra traci promienność, a zmarszczki są mocniej widoczne. Po przelocie samolotem poziom nawilżenia skóry również spada. Na cerze, która nie ma zachowanego odpowiedniego balansu wodnego pojawiają się wgłębienia i bruzdy. Skóra jest wówczas również mocniej narażona na różnego rodzaju mikrourazy i zadrapania.

Jak szybko można przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia i pozbyć się zmarszczek?

Moją receptą na różnego rodzaju niedoskonałości skórne jest Instantly Ageless Jeunesse. To potężny preparat zamknięty w niepozornie wyglądających ampułkach. Zawiera w swoim składzie argirelinę, krzemian magnezu oraz sodu. To rewelacyjne połączenie odpowiednio pielęgnuje, nawet najbardziej zniszczoną i pomarszczoną cerę. Użycie tych składników do stworzenia Instantly Ageless Jeunesse zapewniło intensywny efekt w super szybkim czasie. Wystarczy pięć minut aby skóra pod oczami zrobiła się jędrna i rozjaśniona. W ciągu trzystu minut możecie zapomnieć o siniakach i brzydkich przebarwieniach na cerze. To dzięki argirelinie wasze skóra bęzie prezentować się świeżo i promiennie, a w dodatku nie będzie się przesuszać.

instantly ageless jeunesse

 

Czy na Instantly Ageless Jeunesse mogę stosować krem i nałożyć makijaż?

Zdecydowanie tak! Ampułki stworzone są międzi innymi po to, aby makijaż na cerze prezentował się perfekcyjnie. Z uwagi na to, że Instantly Ageless Jeunesse efektownie rozjaśnia cerę, nadając jej piękny, równomierny koloryt, make-up nakłada się wyjątkowo przyjemnie. Nie musicie stosować dużej ilości korektora i rozjaśniacza pod oczy. Produkty tego typu nakładane w nadmiernych ilościach szkodzą delikatnej skórze pod oczami. Dużym plusem Instantly Ageless Jeunesse jest fakt, że przywraca cienkiej i obwisłej skórze gęstość, bardzo dobrze ją napinając. Nie mówiąc już o fenomenalnej wręcz redukcji głębokich zmarszczek, w tym tych mimicznych, ciężkich do wyeliminowania.

 

Jak długo trwa kuracja Instantly Ageless Jeunesse?

Zabieg jedną ampułką trwa około trzech minut, a to ile ich zużyjecie zależy od was. Możecie zakupić jeden preparat sprzedawany pojedynczo, lub zestaw pięciu lub dwudziestu pięciu ampułek. Stosując je na całą twarz podczas jednej aplikacji zużyjecie pewnie jeden produkt. Używając Instantly Ageless Jeunesse jedynie na okolice wokół oczu, aby zredukować obrzęki i sińce lub na nos i policzki w celu zmniejszenia porów skóry wystarczy wam jedna ampułka na nawet dwie lub trzy aplikacje. W ciągu miesiąca regularnego stosowania Instantly Ageless Jeunesse skóra zostanie silnie odmłodzona i zrewitalizowana. Ampułki można później stosować dorywczo, na przykład przed istotnymi spotkaniami i uroczystościami.

Instantly Ageless Jeunesse ampułka

 

 

 

 

Leave a Reply