Wrz 22, 2016

Posted by in Filorga, Krem BB, Kremy | 0 Comments

Filorga BB Perfect Radiant Amber

Filorga BB Perfect Radiant Amber

W ostatnim czasie kosmetyka bardzo posunęła się na przód. Nie tylko pojawiły się lepsze produkty, ale również nowości pielęgnacyjne. Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o sprayach do ciała, piankach pielęgnacyjnych oraz BB kremach. Nie wspominając już o konturowaniu twarzy, które w ostatnim czasie stało się bardzo popularne. Dzięki takim wynalazkom jak BB kremy wiele dziewczyn mogło zrezygnować z codziennego mocnego makijażu, na rzecz delikatnie podkreślonej urody. Takie działanie nie tylko bardzo podoba się mężczyzną, którzy cenią naturalne piękno, ale również pozytywnie wpływa na stan skóry.

Stosowanie podkładów niesie ze sobą wiele korzyści. Jeżeli na cerze widoczne są czerwone krostki, sińce pod oczami i piegi z pewnością wyjście na ulicę bez makijażu nie jest komfortowe. Jednakże wiele produktów do makijażu zapycha pory, wysusza skórę oraz ją podrażnia. Jeżeli więc nie znalazłyście jeszcze dobrego podkładu, być może problem leży w tym, że lepiej na waszej skórze sprawdzi się BB krem. W przeciwieństwie do podkładu, jego głównym zadaniem jest dokładne wypielęgnowanie cery, a dodatkowo zakrycie niedoskonałości skórnych. Filorga BB Perfect Radiant Amber to upiększający krem, który bardzo dobrze wyrównuje koloryt cery. Co ważne, podczas kiedy wy będziecie zadowolone z krycia Filorga BB Perfect Radiant Amber, krem zadba o kondycję waszej skóry. Efektywnie ją nawilży, dzięki zawartości oleju ze słodkich migdałów. Proces ten wzmaga obecność witaminy E, która utrzymuje odpowiedni balans wodny oraz działa odmładzająco. Skład Filorga BB Perfect Radiant Amber został wzbogacony o kompleks NCTF, który niesamowicie wpływa na stan ujędrnienia skóry. Dodatkowo stymuluje on produkcję kolagenu, dzięki czemu proces przeciwzmarszczkowy zostaje spotęgowany. Filorga BB Perfect Radiant Amber można stosować bez dodatkowego używania filtra UV. W BB kremie znajdziecie SPF15, który jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji. Filorga BB Perfect Radiant Amber to w końcu nie tylko krem ale i podkład w jednym. Okazuje się, że to nie wszystko. Zawarte w składzie Filorga BB Perfect Radiant Amber pigmenty soft-focus rozświetlają cerę. Traci ona szarą barwę, jest promienna i piękna. Arnika eliminuje podrażnienia i zaczerwienienia, tym, samym redukując widoczność wyprysków. Filorga BB Perfect Radiant Amber nie ściera się i dobrze dopasowuje do skóry. Jeżeli nie jesteście przyzwyczajone do delikatnego makijażu, możecie na krem nanieść puder, który nada cerze matowego wykończenia. Filorga BB Perfect Radiant Amber bardzo dobrze sprawdza się zimą jak i latem, a także podczas okresu deszczowego. Nie trzeba bowiem martwić się o to, że podkład spłynie z powierzchni skóry.

Dobry krem BB jest w stanie przebić podkład o tysiąckroć. Nie tylko jest lepiej tolerowany przez skórę, ale również dużo skuteczniej ją pielęgnuje. Filorga BB Perfect Radiant Amber perfekcyjnie kryje i poprawia ogólny stan oraz prezencję cery.

Leave a Reply