Kwi 15, 2014

Posted by in Filorga, Professional | 0 Comments

Filorga Hand Filler – Maska anti-aging do dłoni w formie rękawiczek

Filorga Hand Filler – Maska anti-aging do dłoni w formie rękawiczek

Nie ulega wątpliwości, że dłonie są nieodzowną wizytówką człowieka. Dlatego powinny być wypielęgnowane i zadbane. Większość osób skupia się na pielęgnacji twarzy, poświęcając jej najwięcej czasu, w ten sposób zapominając o dłoniach, które każdego dnia narażone są na niekorzystne warunki środowiska takie jak mróz, promieniowanie UV, a przede wszystkim na detergenty zawarte w płynach do mycia naczyń i środkach piorących.

Dla wszystkich osób, które pragną by ich dłonie wyglądały elegancko i estetycznie, Laboratorium Filorga opracowało rewolucyjny preparat przeciwstarzeniowy w formie rękawiczek. Innowacyjna technologia mikro-dystrybucji zastosowana w rękawiczkach stopniowo i równomiernie uwalnia składniki aktywne o działaniu anti-aging.   System zostaje aktywowany pod wpływem różnych czynników takich jak wilgoć, temperatura ciała oraz ruch.  Czas wnikania substancji aktywnych to od  6 do 8 godzin. Maska ma działanie nawilżające, regenerujące , odżywcze i przede wszystkim spowalniające proces starzenia skóry.

Formuła maski zapewnia szybką rewitalizację i odbudowę skóry, dzięki zawartości masła shea, które natłuszcza, nawilża, regeneruje zarówno skórę dłoni jak i paznokcie oraz kwasu hialuronowego, który zatrzymuje wilgoć w skórze i ją wygładza. W skład preparatu wchodzi także mocznik zapewniający dogłębne nawilżenie, ekstrakt z chmielu rozjaśniający przebarwienia, NCTF – koktajl substancji odżywczych takich jak aminokwasy, minerały i witaminy oraz pochodna L-cysteiny, która jako naturalny składnik keratyny odpowiada za odbudowę i wzmocnienie płytki paznokcia.

Maska zapewnia  długotrwałe i kompleksowe odżywienie i wygładzenie skóry dłoni.

Jedna para rękawic wystarcza na 15 zabiegów. Należy je nakładać 3 razy w tygodniu, pozostawiając na dłoniach na minimum 30 minut. Po upływie tego czasu należy zdjąć rękawiczki i nie zmywać maski. Dla wzmocnienia efektu można zastosować jeszcze krem np. Filorga Hydra Filler.

Leave a Reply