Sie 12, 2010

Posted by in Filorga, Kremy, Maseczki, Przeciwzmarszczkowy | 0 Comments

Filorga – Kuracja Przeciwzmarszczkowa

Szukasz sprawdzonego, skutecznego sposobu a utrzymanie młodości i jędrności Twojej twarzy?

Masz dość coraz to nowych, droższych i wciąż nieskutecznych produktów?

filorga przeciwzmarszczkowa

Idealnym rozwiązaniem są produkty firmy Filorga. To firma z tradycjami, znana przede wszystkim ze swoich innowacyjnych i bezkonkurencyjnych produktów przeciwzmarszczkowych. Istnieje już od ponad 30 lat i specjalizuje się głównie na polu mezoterapii, która byłą bezpośrednią inspiracją dla produktów przeciwzmarszczkowych.

Do tej właśnie serii należy Anti-Wrinkles Treatment – skuteczna terapia przeciwzmarszczkowa na bazie retinolu.

Tajemnicą skuteczności tej terapii jest wysokie stężenie retinolu (alkohol, należy do grupy karotenoidów, w połączeniu z innymi innymi retinoidami spełnia rolę witaminy A) – jedna ampułka zawiera go aż 0,1%< podczas gdy zwykle kremy na jego bazie – jedynie 0.01%.

Retinol wnika w głąb zmarszczki, następnie – stopniowo się uwalniając – wygładza ją. Dodatkowo zawarte w kapsułce substancje czynne (m.in. wyciąg z jojoby i olejek morelowy) działają trójfazowo: ochraniają skórę poprawiają jej elastyczność oraz działają wygładzająco.

Kuracja powinna być prowadzona minimalnie przez dwa miesiące. Specyfik należy stosować wieczorem w celu uzyskania najlepszego efektu wchłaniania retinolu.

Oprócz Anti-Wrinkles Treatment szczególnie godna polecenia jest linia Cosmesotherapie. Podstawowym składnikiem wszystkich produktów z tej linii jest NCTF – unikalne połączenie kwasu hialuronowego z 55 składnikami: witaminami, aminokwasami, koenzymami i substancjami mineralnymi. Gwarantuje to kompleksową odnowę i odmłodzenie skóry przy jednoczesnym zapewnieniu jej ochrony i odpowiedniego poziomu nawilżenia.

Comments are closed.