Lip 4, 2014

Posted by in Cosmesotherapie, Filorga | 0 Comments

Filorga Lip-Structure – Serum ujędrniające na usta i okolice ust

Filorga Lip-Structure – Serum ujędrniające na usta i okolice ust

Pełne i zadbane usta to marzenie niejednej kobiety. Nie wszystkie Panie jednak zostały tak hojnie obdarzone przez naturę. Na szczęście marka Filorga przygotowała Lip Structure – ujędrniające serum na usta i okolice ust.

Filorga Lip Structure – ujędrniające serum na usta i okolice ust skutecznie wypełnia wargi, pozostawiając je intensywnie nawilżone i wygładzone. Preparat posiada także działanie korygujące zmarszczki wokół ust.

W formule Lip Structure znajduje się: kompleks Max Lip, który pobudza syntezę włókien elastynowych i kolagenowych, olej z alg brunatnych zwiększający objętość warg, Matrixyl wygładzający drobne zmarszczki oraz silnie regenerujący komórki Novhyal. Skład preparatu wzbogacono także o kompleks witamin i minerałów NCTF i Soft-Focus – puder zawierający rozświetlające drobinki optycznie zmniejszające zmarszczki. Serum należy aplikować dwa razy dziennie – rano i wieczorem na okolice ust i warg.

Skuteczność Filorga Lip Structure została udowodniona licznymi badaniami klinicznymi, które potwierdziły powiększenie warg o 40%, wzrost nawilżenia o 60% oraz o 100% poprawę stanu skóry ust.

Leave a Reply