Gru 17, 2015

Posted by in Filorga, Serum | 0 Comments

FILORGA PERFECT SKIN SERUM

FILORGA PERFECT SKIN SERUM

Która z nas nie chciałaby osiągnąć perfekcyjność? Nieskazitelna cera to marzenie niejednej kobiety. Należy jednak pamiętać o tym, że nikt nie rodzi się doskonały, dlatego aby wyglądać perfekcyjnie każdego dnia, należy sobie dopomóc.

FILORGA PERFECT SKIN SERUM to preparat, który pomaga osiągnąć gładką i nieskazitelną cerę. Jest to innowacyjny kosmetyk, o wielokierunkowym działaniu. Odpowiednio dobrane składniki aktywne  zwężają pory, redukują błyszczenie skóry, a przede wszystkim wyrównują strukturę skóry, likwidując zmarszczki i bruzdy oraz maksymalnie wygładzają.

Głównymi składnikami, wchodzącymi w skład formuły serum PERFECT  SKIN są: NCTF HA, kompleks złuszczający na bazie 5 kwasów, neurobiox, mastyks, mikrosfery PMMA, oraz wyciągi roślinne. Każdy z poszczególnych składników odpowiada za inne działanie serum, co w rezultacie przynosi spektakularne efekty w postaci doskonale gładkiej cery.

Gwarancją sukcesu jest codzienne stosowanie serum, rano, tuż po oczyszczeniu skóry i przed nałożeniem indywidualnego kremu na dzień.

FILORGA PERFECT SKIN SERUM kupisz na sklepestetyka.pl

 

 

Leave a Reply