Sty 27, 2011

Posted by in Dermokosmetyki, Filorga | 0 Comments

Filorga – producent kosmeceutyków

Filorga to jedna z bardziej doświadczonych producentów kosmeceutyków na świecie – działa już ponad 30 lat, co równa się w zasadzie początkom tej branży. Słynie ona przede wszystkim z produktów przeciwdziałających starzeniu się skóry i ma na tym polu znakomite wyniki.

Dobrą passę firmy z pewnością podtrzymuje produkt Cosmesotherapie HIGH – PEEL, kuracja, w skład której wchodzą chusteczki Pre – Peel, żelowa maska pilingująca oraz preparat łagodzący. Terapia ta jest wyjątkowo skuteczne, na tyle, że stanowi wręcz alternatywę dla lasera i skalpela chirurga plastycznego.

Terapia ta rozświetla cerę, wygładza rysy twarzy, jej działanie opiera się na połączeniu pilingu oraz mezoterapii.

Kurację ropoczynyma od stosowania chusteczki Pre – Peel, która delikatnie inicjuje proces eksfoliacji. Następnie nakładamy maseczkę pilingującą. Jej główną substancją czynną są hydrokwasy, stanowiące aż 36 % składu. W odróżnieniu od typowych kuracji z zastosowaniem kwasów przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych, zastosowanie hydrokwasów znacznie redukuje nieprzyjemnie i szkodliwe objawy kuracji kwasowej. Efektem zastosowania tej maseczki  to wygładzenie zmarszczek i widoczne zmniejszenie przebarwień i innych niedoskonałości cery.

Ostatnim etapem jest zastosowanie preparatu łagodzącego, niwelującego efekty stosowania kwasu, utrzymującego optymalny poziom nawilżenia skóry i poprawiającego jej kondycję i jędrność.
Kurację stosuje się wieczorem, tak by krem łagodzący wchłaniał się przez całą noc. Podczas stosowania tej kuracji pod żadnym pozorem nie można stosować innych, w szczególności także opartych na preparatach podrażniających skórę.

Comments are closed.