Gru 23, 2016

Posted by in Dermokosmetyki, Filorga, Maseczki, Przeciwzmarszczkowy, Zmarszczki | 0 Comments

Filorga Scrub & Mask – opinie

Filorga Scrub & Mask – opinie

Gdyby tak nagle przestać dbać o cerę, w szybkim czasie zemściłoby się to na nas. O ile proces odnowy komórek oraz poprawy kondycji cery jest bardzo długotrwały, o tyle szybko i łatwo można doprowadzić do przesuszenia oraz zanieczyszczenia. Tak więc aby nie wykonywać syzyfowej pracy , rekomenduje się regularną pielęgnację cery.

Złuszczanie, oczyszczanie i nawilżanie

filorga-scrub-mask

Aby cera była zdrowa i promienna należy o nią dobrze dbać. Palenie papierosów wpływa na jej wygląd, tak samo jak alkohol, więc nie dziwcie się, że po weekendzie cera może prezentować się nieco gorzej i być przesuszona. Zrezygnowanie z nałogów może pozwolić wam cieszyć się dużą czystszą skórą. Po jakimś czasie od odstawienia toksyny zaczną bowiem opuszczać wasz organizm. Jeżeli jednak nie macie problemów z papierosami lub alkoholem, a wasza cera wciąż nie prezentuje się odpowiednio dobrze, być może problem tkwi w diecie, bądź nieumiejętnej pielęgnacji. Podstawą jest oczyszczanie skóry. W dodatku należy ją regularnie złuszczać i nawilżać. Nie musicie wybierać kilku kosmetyków do tego celu, można zdecydować się na przykład na Filorga Scrub & Mask.

Idealny duet, czyli nawilżanie + złuszczanie

Filorga Scrub & Mask to maseczka, która jednocześnie pełni rolę peelingu. Marka Filorga słynie ze swoich niekonwencjonalnych rozwiązań, tak więc stworzyła połączenie, które pozwala na dokładne usuwanie martwych komórek naskórka z powierzchni cery oraz dogłębne nawilżanie jej od podstaw. Filorga Scrub & Mask dzięki swojemu działaniu, pozostawia skórę odświeżoną, pozbawioną nadmiaru sebum oraz wygładzoną. Za proces nawilżania w Filorga Scrub & Mask dba kompleks NCTF, który chroni przed nadmierną utratą wody. W dodatku w maseczce z peelingiem znalazł się kwas hialuronowy. Nie tylko dopełnia on działanie nawilżające, ale również oddziaływuje na skórę anti-agingowo. Filorga Scrub & Mask nie powoduje podrażnień skórnych.

Stosowanie Filorga Scrub & Mask

filorga scrub mask

Maseczkę wraz z peelingiem można stosować od jednego do trzech razy w tygodniu. Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest wasza cera. Osoby o bardzo zanieczyszczonej skórze mogą używać maseczki zdecydowanie częściej, podobnie jak te z problemem nadmiernego przesuszania. Jeżeli zamierzacie użytkować Filorga Scrub & Mask jedynie po to aby utrzymać cerę w idealnym balansie, jeden raz w tygodniu w zupełności starczy, ponieważ jej działanie jest wyjątkowo silne. Filorga Scrub & Mask aplikujemy na dokładnie oczyszczoną skórę, przez około minutę można masować twarz, a następnie zostawić maskę na dziesięć minut. Peeling jest enzymatyczny, a jego działanie niewidoczne dla oka, dopiero efekty są zauważalne. Nie zdziwcie się więc, że Filorga Scrub & Mask jest tak jedwabista w dotyku. Z Filorga Scrub & Mask będą zadowoleni wszyscy, którzy pragną pozbyć się zmarszczek, szarej i zmęczonej cery, a także przebarwień. Maska skutecznie nawilża i pozostawia skórę bardzo miłą w dotyku.

 

 

Leave a Reply