Maj 6, 2015

Posted by in Filorga, Kremy, Przeciwzmarszczkowy, Zmarszczki | 0 Comments

Filorga Time Filler Mat – Matujący krem przeciwzmarszczkowy

Filorga Time Filler Mat – Matujący krem przeciwzmarszczkowy

Błyszczenie skóry, rozszerzone pory czy zaskórniki to nie tylko problem nastolatków. Wiele osób w dojrzałym wieku walczy z ciągle nawracającymi zmianami trądzikowymi i uporczywym świeceniem się skóry. Wszystkim tym osobom naprzeciw wychodzi marka Filorga, która stworzyła preparat Time Filler Mat – matujący krem przeciwzmarszczkowy.

Filorga Time Filler Mat w swojej formule zawiera pidolat cynku absorbujący nadmiar sebum, argininę przywracającą równowagę skórze oraz niacynamid, który działa antybakteryjnie, zwęża pory i normalizuje wydzielanie sebum. Skład produktu wzbogacony jest także o przeciwzmarszczkowy Matrixyl, którego działanie porównywane jest do botoksu oraz witaminy E i C o właściwościach rozjaśniających i antyoksydacyjnych.

Skuteczność Time Filler Mat potwierdzono badaniami: w grupie 25 kobiet wykazano, że po 14 dniach stosowania kremu kurze łapki zostały zmniejszone o 25%, zmarszczki na czole o 18%, a błyszczenie jest zredukowane o 30%. Filorga Time Filler Mat należy stosować codziennie rano na oczyszczoną skórę twarzy i szyi wmasowując delikatnie aż do wchłonięcia.

 

Leave a Reply