Gru 6, 2017

Posted by in Colway, Fake Bake, Kremy, Serum, Zestawy | 0 Comments

Sposoby na udane zakupy kosmetyczne

Sposoby na udane zakupy kosmetyczne

Na co zwracać uwagę przy zakupie kosmetyków? Czy robić to bezmyślne, biorąc do ręki pierwszy produkt, który wpadnie nam w rękę? Takie zachowanie skutkować może w wielu przypadkach rozczarowaniem. Produkty kupione bez namysłu i pod wpływem chwili, okazać się mogą nieskuteczne i bezwartościowe. Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę, z całą pewnością są składniki produktów. Spełniane przez nie funkcje należy dopasować do indywidualnych potrzeb. Po drugie, warto zaufać markom promującym wysoką jakość kosmetyków. Po trzecie, dobrym pomysłem jest także zakup preparatów w formie zestawów, co często daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy.
Jednym z podstawowych składników bardzo często wykorzystywanym przez producentów jest retinol. Jest to witamina A, którą zalicza się do tzw. „witamin młodości”. Retinol jest składnikiem odmładzającym, wygładzającym zmarszczki i inne niedoskonałości. Kremy z jego zawartością mogą mieć różne zastosowanie. Szeroka gama produktów zaczyna się od kremów przeciwzmarszczkowych pod oczy tj. chociażby Sesderma Reti Age Eye Contour gel, zapewniający jędrność, napięcie i elastyczność skóry, aż po kremy dedykowane osobom chcącym pozbyć się cellulitu. Ci skorzystać mogą m.in. z Yonelle Bodyfusion Extra Firming Cream, który jest w stanie zapewnić skórze aksamitną strukturę.

Sesderma Reti Age Eye Contour gel

 

www.dermokosmetyki-filorga.pl/inni-producenci/sesderma/kremy-z-retinolem-na-twarz-i-cialo-bez-recepty

Przechodząc do kwestii zestawów, warto podkreślić ich zalety. Kupowanie kosmetyków z jednej serii gwarantuje większe bezpieczeństwo, a także kompleksowe działanie. Przykładem zestawu wartego polecenia jest Sesderma Reti Age. Kosmetyki te zapobiegają powstawaniu zmarszczek i korygują już istniejące. Ponadto ujednolicają koloryt skóry, przywracając także jej napięcie i odpowiednią strukturę. Preparaty zawarte w zestawie kompleksowo nawilżają i regenerują skórę. Należy zaznaczyć, że w ich skład wchodzi Komples 3 – Retinol, w który wliczają się retinol, retinaldehyd i retinyl, opóźniające proces starzenia się skóry.

Sesderma Reti Age- ZESTAW Reti Age Intensywny krem przeciwzmarszczkowy + Intensywne serum przeciwzmarszczkowe

www.dermokosmetyki-filorga.pl/inni-producenci/zestaw-sesderma-reti-age-super-rabat

Pozostając przy temacie zestawów nie sposób nie wspomnieć o Colway Set of Caring 5 in 1. Zestaw ten staje na wysokości zadania i oferuje klientom wszystko to, co potrzebne jest do skutecznej pielęgnacji ich skóry. Odnaleźć można w nim: peeling, tonik, preparat kolagenowy, a także krem na dzień i na noc, zapewniające nawilżenie i odżywienie skóry. Colway Set of Caring 5 in 1 jest skuteczny i wydajny, ponieważ wystarczy na wiele tygodni użytkowania. Poza tym warto dodać, że sama marka Colway należy do marek luksusowych ,oferujących konsumentom kosmetyki wysokiej jakości.

Colway Set of Caring 5 in 1- Zestaw pielęgnacyjny do twarzy i dekoltu (Kolagen 50 ml Platinum, Krem nawilżający na dzień, Krem regenerujący na noc, Peeling, Tonik)

www.dermokosmetyki-filorga.pl/inni-producenci/colway-set-of-caring-5-in-1

Zatrzymując się przy temacie marek, należy zwrócić uwagę również na Fake Bake, która dokonała rewolucji na rynku produktów opalających. Jej preparat Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum to serum do opalenizny, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. Zapewnia nie tylko piękny koloryt, ale dzięki składnikom w nim zawartym odżywia skórę, sprawiając, że wygląda na młodą i zadbaną. Ponadto zawarty w nim olej kokosowy, nie tylko nawilża, ale nadaje także piękny zapach. Ażeby korzystanie z produktów Fake Bake było jeszcze skuteczniejsze, marka stworzyła również fenomenalną rękawiczkę, idealnie nadającą się do dokładnego rozprowadzania samoopalaczy.

Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum-Kokosowe serum opalające do twarzy i ciała

www.dermokosmetyki-filorga.pl/inni-producenci/fake-bake/fake-bake-flawless-coconut-tanning-serum

Podsumowując, można stwierdzić, że warto poświęcić chwilę czasu na zaznajomienie się z produktem tuż przed jego zakupem. Wybór sprawdzonej marki, skutecznych składników kosmetyków, a czasami także kompleksowej, spójnej serii, z pewnością zwiększy prawdopodobieństwo satysfakcji z zakupionych produktów.

 

Leave a Reply