Kwi 10, 2018

Posted by in Filorga, Przeciwzmarszczkowy | 0 Comments

Mgiełka rewitalizująca – zalety

Mgiełka rewitalizująca – zalety

Lato zbliża się wielkimi krokami. Wysokie temperatury coraz bardziej dają o sobie znać. Jak zatem zapewnić sobie rześkość i orzeźwienie każdego dnia? Sposobem na upalne dni jest stosowanie mgiełki, która odświeży Twoją skórę.

Świeżość + gładka skóra = mgiełka rewitalizująca

A może istnieje możliwość połączenia świeżości i jednoczesnej walki ze zmarszczkami? Taką alternatywą jest Skin Perfusion NCTF Mist, czyli rewitalizująco- antyoksydacyjna mgiełka do pielęgnacji twarzy. Wśród składników zawartych w produkcie wyróżnić można m.in. dimery kwercetyny, NCTF, czy też Actiscents. To właśnie dzięki nim poprawia się jakość i kondycja skóry.

Mgiełka nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek, ale także utrwala makijaż. Jest to szczególnie ważne podczas tzw. wielkich wyjść, ale również latem, gdy nasz makijaż może spłynąć pod wpływem wysokich temperatur. Produkt można stosować także kilka razy dziennie w celu odświeżenia skóry. Świetnie sprawdzi się zatem podczas długiej podróży.

Mgiełka rewitalizująca

Jeszcze więcej zalet…
Jakie dodatkowe korzyści oferuje ten kosmetyk?

  • Rewitalizuje skórę,
  • Hamuje procesy starzenia,
  • Głęboko nawilża,
  • Zapewnia efekt świeżości.

Mgiełka przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry, a jej regularne stosowanie przynosi rezultaty w postaci wygładzonej, promiennej i pełnej młodzieńczej witalności cery. Rozpylając ją na skórze, uzyskasz głębokie nawilżenie, a przede wszystkim zafundujesz sobie uczucie świeżości i odprężenia.

Leave a Reply