Cze 24, 2010

Posted by in Filorga, Kremy, Maseczki | 0 Comments

Professional – Derma C

Filorga – Professional – Derma C

Wskazania:
Nawilża*, poprawia jędrność skóry, wzmacnia działanie antyoksydacyjne. Kuracja anti-aging pokrywająca się z cyklem odnowy komórkowej. W ciągu 21 dni rozjaśnia cerę, dodaje blasku, sprawia, że skóra staje się jędrna, a zmarszczki mniej widoczne. Zawarta w preparacie czysta witamina C jest najbardziej aktywną formą tej substancji. Dzięki specjalnemu opakowaniu umożliwiającemu wymieszanie składników preparatu tuż przed użyciem witamina C jest chroniona przed wpływem czynników zewnętrznych. Derma C intensywnie rewitalizuje i ujędrnia skórę, rozjaśnia cerę poprzez regulację´ produkcji melaniny, działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie. Witamina C w połączeniu z polisacharydami o działaniu nawilżającym* zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt. Po trzytygodniowej kuracji skóra jest wyraźnie odmłodzona.

Stosowanie:
Jedna fiolka wystarcza na tygodniową kurację. Stosować rano na przemian z wybranym serum. Kuracja trwa 21 dni. Kilka kropel preparatu wklepywać ruchami okrężnymi przed nałożeniem kremu. Częstotliwość stosowania preparatu zależy od potrzeb skóry oraz protokołu opracowanego przez kosmetyczkę.

* nawilżenie zewnętrznej warstwy naskórka

Skład:

czysta witamina C 5%
serum na bazie nawilżających
polisacharydów


Wyciągi komórkowe łączone są ze starannie dobranymi
aktywnymi substancjami anti-aging

Substancje aktywne

Aktywność komórkowa
:: Nukleotydy chroniące DNA (nośnik informacji genetycznej i metabolizmu komórki), które skutecznie przeciwdziałają procesowi starzenia się (DNA odgrywa bardzo istotną rolę w procesach biochemicznych
organizmu).

Aktywność tkankowa
:: Kolagen składa się z aminokwasów wykorzystywanych przez komórki do produkcji nowych włókien podtrzymujących. Zapewnia elastyczność i jędrność skórze.
Kolagen ma właściwości regenerujące, chroni przed starzeniem się skóry. Jego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem, co jest przyczyną powstawania zmarszczek, utraty jędrności, cieńszej skóry.
Zmniejszająca się ilość kolagenu odpowiada za widoczne na powierzchni
skóry zmarszczki.

:: Elastyna, proteina o właściwościach elastycznych wydzielana przez fibroblasty w okresie wzrostu, z upływem czasu staje się coraz sztywniejsza. Synteza elastyny ulega stopniowemu zmniejszeniu, białko
jest zastępowane przez nierozciągliwy kolagen. Jest to zjawisko naturalne, niemniej jednak powoduje powstawanie zmarszczek, utratę elastyczności i wiotczenie skóry.

Aktywność organiczna
:: Koktajl witamin A, C i E, których organizm samodzielnie nie produkuje. Są one niezbędne, aby skóra była jędrna, pełna blasku i witalności.
:: Witamina F, składajaca się z kwasów tłuszczowych, ma działanie przeciwzmarszczkowe, zapewnia gładkość skórze i zmniejsza przepuszczalność komórek, aby lepiej zatrzymywały wodę.

KONSYSTENCJA: BEZBARWNY PŁYN

WIDOCZNE REZULTATY:
ROZJAŚNIA, WYRÓWNUJE KOLORYT SKÓRY

DERMA C NIE PODRAŻNIA SKÓRY ORAZ OCZU


Preparaty doskonale  dobrane do każdego  rodzaju skóry.

Preparaty FILORGA PROFESSIONAL zostały stworzone z myślą o skórze kobiet i mężczyzn z pierwszymi oznakami starzenia się, takimi jak zwiotczenie, brak witalności i blasku. Są polecane jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej, aby skóra odzyskała sprężystość, elastyczność i komfort. Przeznaczone są do stosowania w gabinetach kosmetycznych oraz indywidualnie w domu. Stanowią podstawę indywidualnie dobranych protokołów zabiegowych uwzględniających potrzeby skóry. Po ocenie stanu i rodzaju skóry,
kosmetyczka wybiera odpowiedni zabieg.

Comments are closed.