Maj 10, 2018

Posted by in Dermomedica Cosmeceuticals, Przeciwstarzeniowy | 0 Comments

Dermomedica Cosmeceuticals – Serum antyoksydacyjne przeciwstarzeniowe

Dermomedica Cosmeceuticals – Serum antyoksydacyjne przeciwstarzeniowe

Serum to skoncentrowany kosmetyk, którego zadaniem jest walka z konkretnym problemem skóry. Wiele osób sądzi,że wystarczy im tylko krem. Jednak już po kilku dniach stosowania serum, zmieniają zdanie. Nic w tym dziwnego, ponieważ kosmetyk ten stanowi intensywną kurację regeneracyjną, dostarczając skórze silną dawkę substancji odżywczych.

Serum do twarzy = kuracja regeneracyjna

Tak działa Dermomedica Cosmeceuticals Vitamin C+E Serum, czyli przeciwstarzeniowe serum antyoksydacyjne. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na ten preparat? Wyróżnia się on skutecznością i działa na różne problemy skóry. Klucz do sukcesu tkwi w składzie kosmetyku. Przemyślana formuła serum pozwala na uzyskanie nie tylko korzystnych, ale także szybkich rezultatów w terapii przeciwzmarszczkowej i ujędrniającej. Jeżeli zatem borykasz się z problemem nieestetycznych zmarszczek, zmian naczyniowych, rumieniem na twarzy, czy też wiotką i przebarwioną skórą, ten preparat jest właśnie dla Ciebie.

Dermomedica Cosmeceuticals - Serum antyoksydacyjne przeciwstarzeniowe
Jeżeli chodzi o stosowanie kosmetyku, jedyne co trzeba zrobić to aplikować 4-5 kropli na twarz, szyję oraz dekolt i delikatnie wmasować je w skórę, unikając przy tym okolic oczu.

Stosowanie serum – kilka wskazówek

O czym jeszcze warto pamiętać, stosując serum do twarzy?

 • Dokładnie oczyszczaj skórę
  Przed zastosowaniem serum, należy starannie pozbyć się z makijażu i innych zanieczyszczeń, które nagromadziły się na twarzy przez cały dzień.
 • Nie przesadzaj z ilością
  Ze względu na fakt, że serum jest kosmetykiem silnie skoncentrowanym, na skórę twarzy należy aplikować niewielką ilość preparatu (najczęściej jest to kilka kropli).
 • Systematyczne stosowanie
  Musisz mieć świadomość, że tylko regularne stosowanie produktu, zgodnie z zaleceniami producenta, pozwoli Ci osiągnąć pożądane efekty.
 • Serum to dodatek
  Pamiętaj, że zadaniem serum nie jest zastąpienie kremu, lecz wsparcie go w pielęgnacji skóry. Dlatego też, należy stosować obydwa produkty, najpierw nakładając na skórę serum, a po jego wchłonięciu, odpowiedni krem.
  Jeżeli pragniesz zapewnić skórze kompleksową pielęgnację, postaw na serum, które nie tylko wygładzi zmarszczki, ale także nawilży, zregeneruje i rozjaśni Twoją skórę.

 

Leave a Reply