Maj 18, 2015

Posted by in Gerovital, mleczko, Przeciwzmarszczkowy | 0 Comments

GEROVITAL Tonifying Cleansing Milk 2 in 1

Istnieje błędne przekonanie, iż produkty do oczyszczania skóry i demakijażu nie mają większego wpływu na kondycję naszej skóry. Nic bardziej mylnego! Jest to pierwszy etap w pielęgnacji, który warunkuje prawidłowe działanie kosmetyków w kolejnych etapach pielęgnacji, ale także odpowiednio przygotowuje skórę, co jest niezwykle istotne. Dlaczego więc nie zacząć stosować kosmetyku, który rozpocznie właściwy kierunek pielęgnacji ku lepszej kondycji naszej skóry?

Marka Gerovital proponuje nam kosmetyk 2 w 1- tonizujące mleczko oczyszczające, którego sekretną właściwością jest walka ze starzeniem się skóry. Formula preparatu Gerovital Tonifying Cleansing Milg 2 in 1 zawiera innowacyjne składniki, takie jak GPG4, oraz superoksyd, które skutecznie pobudzają komórki skóry do odnowy, przeciwdziałają procesom ich starzenia się. Mleczko już w pierwszym etapie pielęgnacji wygładza skórę i zmniejsza widoczność zmarszczek, a dzięki systematycznemu stosowaniu przynosi spektakularne rezultaty. Oliwa z oliwek, jako dodatkowy składnik preparatu Gerovital Tonifying Cleansing Milg 2 in 1 świetnie odżywia skórę, chroni przed czynnikami zewnętrznymi i łagodzi podrażnienia. Posiada również właściwości antyoksydacyjne i nawilżające.

Mleczko preparatu Gerovital Tonifying Cleansing Milg 2 in 1 to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie jakość produktu, jego skuteczność, a także wygodę.

Leave a Reply