Maj 4, 2018

Posted by in Cosmelan | 0 Comments

Cosmelan – krem na przebarwienia

Cosmelan – krem na przebarwienia

Przebarwienia to ciemniejsze plamki pojawiające się na skórze. Zazwyczaj występują one na twarzy, dekolcie i dłoniach, czyli miejscach, które najbardziej narażone są na działanie promieni słonecznych. Przebarwienia mogą mieć różne źródła. Wyróżnia się m.in. hormonalne, posłoneczne, pozapalne, czy też piegi.

Staraj się zapobiegać przebarwieniom!
Na początku warto wspomnieć o tym, w jaki sposób można zapobiegać pojawianiu się tych nieestetycznych plamek. Jako, że częstą przyczyną ich powstania jest długotrwałe oddziaływanie słońca na naszą skórę, podstawą profilaktyki są kremy z filtrem. Oczywiście nie da się całkowicie unikać słońca. I dobrze! Nie tylko poprawia nam samopoczucie, ale także dostarcza dawkę witaminy D.

Jednak zbytnie narażanie skóry na jego działanie, może nieść za sobą negatywne konsekwencje. Dlatego też, powinniśmy korzystać z kremów ochronnych przez cały rok. Należy zdawać sobie sprawę, że ostre, zimowe słońce może być tak samo szkodliwe, jak te, które świeci w upalne dni.

Szeroka gama zastosowań Cosmelanu
Jak wiadomo, lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jeśli jednak już zmagasz się z przebarwieniami, nic straconego! Na ratunek przychodzi Cosmelan, czyli preparat, który rozjaśni brązowe plamki, bez względu na ich rodzaj. Cała siła leży w idealnie dobranych składnikach, do których zaliczyć można m.in. kwas kojowy, kwas fitowy, kwas azelainowy, czy też witaminę C.

Cosmelan krem na przebarwienia
Oprócz rozjaśniania przebarwień, Cosmelan pochwalić się może także dodatkowym zastosowaniem:

  • normalizuje wydzielanie łoju,
  • zwęża pory,
  • może być wykorzystywany w kuracji anty-aging. 

Czy to wszystkie zalety kremu? Wprost przeciwnie! Cosmelan wyróżnia się również swoją uniwersalnością. Nie musisz martwić się o to, czy jest dla Ciebie odpowiedni, ponieważ może być stosowany przy każdym rodzaju skóry, a ponadto o każdej porze roku (przy ochronie UV). Warto dodać, że został stworzony z myślą o skórze wrażliwej, delikatnej, zmagającej się z powierzchownymi przebarwieniami.

Skuteczność kosmetyku tkwi w jego składnikach. Postaw więc na bogatą formułę, która zapewni Ci długotrwałe efekty w postaci wyrównanego kolorytu skóry.

Leave a Reply