Paź 29, 2017

Posted by in Fake Bake | 0 Comments

Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum

Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum

Marka Fake Bake zrewolucjonizowała rynek produktów opalających swoimi genialnymi kosmetykami. Stworzyła rewelacyjną rękawiczkę do rozprowadzania samoopalaczy, która pokrywa każdy centymetr kwadratowy skóry. Kosmetyki tej firmy są bezpieczne w użytkowaniu i co w przypadku produktów opalających jest bardzo istotne, w kontakcie z powierzchnią skóry nie dają zapachu spalenizny. Badania dowiodły, że korzystanie z solarium w znacznym stopniu zwiększa ryzyko powstania raka, tak więc warto zrezygnować z niego na rzecz kosmetyków opalających.

Opalona i pięknie pachnąca!

Zima nadeszła nieubłaganie i nawet jeżeli mieszkacie nad morzem, nie macie za bardzo możliwości aby się opalić. Z pomocą może więc przyjść wam Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum. Marka kosmetyczna stworzyła serum, które pozwala na uzyskanie pięknej, złotej opalenizny. W zalezności od tego jaką macie karnację, kolor może się nieco różnić. Serum przeznaczone jest tak naprawdę do każdego koloru skóry. W przypadku ciemniejszej karnacji da znacznie mocniejszy efekt, ale osoby o skórze porcelanowej również mogą liczyć na brązową, atrakcyjną opaleniznę. Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum zawiera olej kokosowy, który nie tak dawno temu stał się jednym z lepszych produktów kosmetycznych. Nie tylko można stosować go w kuchni, ale również w zabiegach pielęgnacyjnych. Można nałożyć go na włosy w celach odżywczych, na ciało w celu nawilżenia i regeneracji lub zastosować go do stworzenia domowego peelingu. Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum pięknie pachnie kokosem, a w dodatku posiada jego właściwości pielęgnacyjne, które wciąż zaskakują badaczy.

Stosowanie Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum

Pozostałe produkty Fake Bake: www.sklepestetyka.pl/fake-bake

Marka Fake Bake stworzyła własną rękawicę do aplikacji swoich produktów. Spokojnie można ją kupić w sklepach internetowych, ale jeżeli nie macie takiej możliwości, jak najbardziej możecie zastosować do aplikacji serum opalającego zwykłą, jednorazową rękawiczkę. Nie rezygnujcie jednak z niej, ponieważ nic nie wygląda równie źle jak pomarańczowe zacieki miedzy palcami. Z balsamami brązującymi sprawa wygląda tak, że opalenizna pojawia się po około czterech godzinach, tak więc nawet jeśli dokładnie umyjecie dłonie, nie macie pewności, czy aby na pewno nie pozostawiliście jakiegoś miejsca nim pokrytego. Aplikację balsamu dobrze jest rozpocząć od nóg, posuwistymi ruchami, poruszając się do dołu. Brzuch, plecy i twarz najlepiej wysmarować kolistymi ruchami, ponieważ wtedy ciężko pominąć jakiś obszar. Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum szybko się wchłania, pięknie pachnie i brudzi ubrań.

Zalety stosowania Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum

Oprócz idealnej złoto-brązowej opalenizny możecie spodziewać się silnej pielęgnacji skóry. Składniki zawarte w Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum zapewniają idealne nawilżenie i odżywienie skóry. Stosując balsamy od marki Fake Bake nie ma konieczności stosowania dodatkowych produktów nawilżających do ciała. Mała rada ode mnie, przed wykonaniem aplikacji Fake Bake Flawless Coconut Tanning Serum warto jest wykonać dokładny peeling ciała. Wówczas opalenizna będzie bardziej równomierna i trwalsza.

Leave a Reply