Lut 5, 2019

Posted by in Germaine de Capuccini | 0 Comments

Germaine de Capuccini – For Men Finishave Post-Shave Emulsion – Emulsja łagodząca po goleniu

Germaine de Capuccini – For Men Finishave Post-Shave Emulsion – Emulsja łagodząca po goleniu

W ostatnich latach pojawił się trend na barbershopy, a wizerunek na tzw. drwala stawał się coraz bardziej popularny. Jednak broda to kwestia gustu i wciąż jest wielu mężczyzn, którzy decydują się na codzienne golenie. Właśnie o nim będzie dzisiaj mowa, a konkretnie o tym, jak pozbyć się problemów pojawiających się podczas usuwania owłosienia.

Jak uniknąć błędów podczas golenia?

W trakcie golenia warto pamiętać o kilku wskazówkach. Najważniejsza jest higiena. Nie zapominaj zatem o tym, że sprzęt do golenia powinien być wyłącznie Twój i nie powinieneś się nim z nikim dzielić. Druga rada dotyczy odpowiedniego naprężenia skóry, dzięki któremu unikniesz zacięcia wystających fałd.

Ponadto pamiętaj o tym, aby delikatnie obchodzić się z ostrzem maszynki i prowadzić je z góry na dół. Zbyt mocne dociśnięcie może powodować ścięcie nie tylko zarostu, ale również powierzchownej warstwy naskórka.

Produkty marki Germaine de Capuccini na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Emulsja po goleniu = brak podrażnień

Należy mieć na uwadze, że regularne golenie powoduje pozbawianie skóry hydrolipidowej osłony. Dlatego też staje się ona narażona na podrażnienia, zaczerwienienia i mikrourazy. W jaki sposób ich uniknąć? Przedstawiam Ci For Men Finishave Post-Shave Emulsion, czyli emulsję łagodzącą po goleniu od Germaine de Capuccini.

Kosmetyk posiada beztłuszczową, lekką i świeżą konsystencję. Wyróżnia go podwójna siła. Po pierwsze, wykazuje błyskawiczne działanie łagodzące i regenerujące. W efekcie minimalizuje występujące podrażnienia, chropowatość, łuszczenie oraz wygładza skórę. Staje się ona miękka, gładka, nawilżona i pełna witalności.
Po drugie, emulsja osłabia i spowalnia wzrost włosów w zaroście. Dzięki temu golenie jest trwalsze i bardziej równomierne. Dodatkowo, produkt zapobiega niekomfortowemu wrastaniu włosków.

Jeżeli zatem pragniesz ukoić swoją skórę i jednocześnie wyhamować wzrost włosów przedłużając czas pomiędzy goleniem – emulsja od Germaine de Capuccini z pewnością Ci w tym pomoże. Zapewnij skórze uczucie komfortu i pielęgnację na najwyższym poziomie!

Leave a Reply