Lis 16, 2018

Posted by in Image Skincare | 0 Comments

Image Skincare Biomolecular Anti Aging Radiance Mask – Odmładzająca i rozjaśniająca maska z hydrożelem

Image Skincare Biomolecular Anti Aging Radiance Mask – Odmładzająca i rozjaśniająca maska z hydrożelem

Maseczka na twarz to jeden z najszybszych i najskuteczniejszych sposobów przywracających skórze blask i świeżość. Już w dawnym Egipcie kobiety nakładały na skórę drożdże, które pomagały im walczyć z trądzikiem. Substancje odżywcze zawarte w maseczkach wyrównują niedoskonałości oraz usuwają zanieczyszczenia. Przed ich użyciem należy pamiętać, że działają intensywniej niż kremy. W związku z tym należy stosować je rzadziej: 2-3 razy w tygodniu.

 

Odmładzająca maska na twarz z hydrożelem

 

Hydrożel – zalety

Jedną z maseczek, na której warto zawiesić swój wzrok jest Image Skincare Biomolecular Anti Aging Radiance Mask, czyli odmładzająca i rozjaśniająca maska z hydrożelem od Image SkinCare. Hydrożele stosuje się dużo wygodniej niż maści. Wszystko dzięki temu, że nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Ponadto wyglądają bardziej estetycznie i nie są tak brudzące. Technologia hydrożelu wykorzystana w masce sprawia, że skóra rewelacyjnie wchłania składniki aktywne.

Maseczka odmładzająca – korzyści

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tym, czy warto zastosować tę maskę, oto zbiór korzyści, które osiągniesz właśnie dzięki niej:

  • rozjaśnione przebarwienia,
  • redukcja zmarszczek,
  • rozświetlona skóra pełna blasku,
  • zdrowy koloryt,
  • jędrność i elastyczność.

Pozwól sobie na chwilę relaksu. Nałóż maseczkę na twarz, pozwól jej działać i ciesz się zachwycającymi rezultatami.

Maskę kupisz w: www.sklepestetyka.pl/image-skincare-biomolecular-anti-aging-radiance-mask-odmladzajaca-i-rozjasniajaca-maska-z-hydrozelem.html

Leave a Reply