Mar 9, 2018

Posted by in Jane Iredale | 0 Comments

Jane Iredale – Korektor silnie kryjący z zieloną herbatą

Jane Iredale – Korektor silnie kryjący z zieloną herbatą

Cienie pod oczami, zaczerwienienia skóry, nierówny koloryt, wypryski, popękane naczynka. Znasz to doskonale, prawda? Praktycznie każda kobieta zmagała się z tego typu niedoskonałościami. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ to wszystko da się ukryć! Z pomocą przychodzi korektor, który jest idealnym uzupełnieniem makijażu. Najważniejsze, aby był dopasowany do naszej karnacji i wtapiał się w kolor skóry, zamiast zostawiać nieestetyczne plamy.

Nakładanie korektora

Jak prawidłowo aplikować korektor, aby spełniał on swoją funkcję? Po pierwsze, najpierw należy nawilżyć twarz i użyć podkładu. Dopiero po jego nałożeniu można dostrzec, które miejsca wymagają dodatkowego zamaskowania. Po drugie, nie warto przesadzać z ilością korektora. Nadmiar nie wygląda estetycznie i stanowi barierę w uzyskaniu naturalnego wyglądu makijażu. Po trzecie, trzeba pamiętać o nałożeniu pudru, który nie tylko utrwali korektor, ale także nada skórze jednolitego kolorytu.

Silnie kryjący korektor od Jane Iredale

Warto zwrócić uwagę na kryjący i beztłuszczowy korektor oferowany przez Jane Iredale. Pokrywa on wszelkie niedoskonałości skóry, nawet wykwity trądzikowe. Wyróżnia go fakt, że nie tylko kryje wypryski, ale także pomaga w zlikwidowaniu ich na stałe. Dlaczego jest tak skuteczny? Klucz do sukcesu tkwi w wykorzystanych składnikach oraz w wysokim stężeniu pigmentu, dzięki któremu korektor kamufluje wszelkie defekty powstałe na skórze. Kosmetyk zawiera składniki pochodzenia naturalnego tj. ekstrakt z zielonej herbaty, czy też kory wierzby oraz witaminę C. Ciekawostką jest fakt, że produkt ten potrafi zakryć nawet czarny tatuaż.

Jane Iredale - Korektor silnie kryjący z zieloną herbatą

Korektor jest jednym z ważniejszych kosmetyków, które należy wykorzystać do wykonania dobrego makijażu. Jeżeli użyjemy produktu dobrej jakości oraz dostosowanego do naszej cery, uzyskamy efekt kryjącego, a zarazem naturalnego makijażu. Pozytywne rezultaty będą widoczne szczególnie w okolicach oczu, po zamaskowaniu cieni pod oczami. Dzięki temu, będziesz mogła cieszyć się promienną skórą, która nie będzie wyglądała na zmęczoną.

Leave a Reply