Lut 20, 2018

Posted by in Jane Iredale | 0 Comments

Jane Iredale – sekret tkwi w minerałach!

Jane Iredale – sekret tkwi w minerałach!

Kobiety borykające się z problemami skórnymi, sceptycznie podchodzą do nakładania makijażu. Z jednej strony chciałyby zamaskować widoczne defekty, natomiast z drugiej, boją się, że kosmetyki jeszcze bardziej wysuszą i tak podrażnioną już skórę.

Jane Iredale – siła minerałów

Jeżeli znajdujesz się w gronie kobiet zmagających się właśnie z takimi dylematami, przyjrzyj się bliżej marce Jane Iredale. Zajmuje się ona produkcją profesjonalnych kosmetyków nie zawierających konserwantów. Oferuje swoim klientom ekologiczne i mineralne produkty. Co ważne, nie są one przeznaczone wyłącznie dla osób, które mogą pochwalić się gładką skórą bez niedoskonałości. W tym miejscu rozwiewam Wasze dylematy, ponieważ Jane Iredale dedykuje swoje kosmetyki także osobom z wrażliwą, podatną na podrażnienia skórą oraz tym, którzy borykają się z problemem trądziku, czy też przebarwień. Ponadto, kosmetyki te, idealnie sprawdzą się do zamaskowania sińców i blizn.

Filozofia marki

To wszystko możliwe jest dzięki filozofii, jaką obrała sobie marka. Producent chce, aby makijaż wykonany kosmetykami Jane Iredale stanowił przedłużenie kosmetycznej pielęgnacji cery kobiety. Warto podkreślić, że podstawą powinno być odpowiednie oczyszczanie i nawilżanie skóry.

Zalety marki Jane Iredale

Dlaczego jeszcze warto postawić na markę Jane Iredale ? To proste !

Jej kosmetyki:

  • nie są testowane na zwierzętach,
  • działają przeciwzapalnie,
  • są trwałe,
  • pokrywają wszelkie defekty (kluczem do sukcesu jest skoncentrowany pigment zawarty w minerałach),
  • zapewniają wygodną aplikację.

Zawarte w kosmetykach witaminy i antyoksydanty nie tylko gwarantują gładką i promienną cerę, ale również przeciwdziałają starzeniu się skóry.

Mając taką możliwość, wybierz zatem produkty, które nie wysuszą Twojej skóry i zapewnią Ci idealny wygląd przez cały dzień.

Leave a Reply