Lis 30, 2018

Posted by in Matis | 0 Comments

Zimowa regeneracja skóry

Zimowa regeneracja skóry

Wielu ludzi sądzi, że zima jest najpiękniejszą porą roku. Można wówczas cieszyć się białym krajobrazem i śniegiem skrzypiącym pod nogami. To prawda, jednak zbyt niskie temperatury bardzo często zaganiają nas z powrotem do domu. Po ciężkim dniu w pracy mamy ochotę zjeść ciepły obiad, wziąć długą kąpiel i ukryć się pod grubym kocem. Dzięki tym czynnościom ogrzewamy się i w mgnieniu oka poprawiamy samopoczucie.

Kosmetyk na zimę – krem regeneracyjny na noc

Jednak dobry nastrój to nie jedyna rzecz, o którą musimy zadbać. Nie można zapominać o szczególnej pielęgnacji skóry, dla której zima to bardzo trudny okres. Kosmetykiem, który pomoże Ci się o nią zatroszczyć jest krem regenerujący na noc z ekstraktem z kawioru od Matis. Jest to preparat, który wzmacnia strukturę skóry odbudowując jej naturalną barierę ochronną. Produkt odżywia skórę, zapewnia uczucie komfortu oraz wygładza nierówności w postaci nieestetycznych zmarszczek i bruzd.

Bez dobrego składu się nie obejdzie!

Skóra narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr i mróz potrzebuje składników, które pomogą jej wrócić do siebie. Olej z awokado, masło shea, kolagen morski, a przede wszystkim ekstrakt z kawioru są Twoimi sprzymierzeńcami. Sprawią, że skóra stanie się odbudowana, wzmocniona i promienna. Dlatego wykonaj dokładny demakijaż, aplikuj krem i pozwól na nocną regenerację.

 

Zimowa regeneracja skóry - Krem regeneracyjny na noc

 

Nie mamy wpływu na aurę i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Możemy się jednak przed nimi chronić i dbać o dobrą kondycję skóry. Należy pamiętać o tym, aby zatroszczyć się nie tylko o twarz, ale również o usta i dłonie, które wyjątkowo narażone są na odmrożenia.

Leave a Reply