Mar 28, 2018

Posted by in Parabotica | 0 Comments

Parabotica – dermokosmetyki na najwyższym poziomie

Parabotica – dermokosmetyki na najwyższym poziomie

Pod nazwą Parabotica kryje się hiszpańska firma, posiadająca swoją siedzibę w Walencji. Powstała ona w 1995r. Firma nie została założona przez przypadkową osobę, ponieważ jej twórcą jest Joaquin Roda – ekspert w dziedzinie dermokosmetyków. Celem przedsiębiorstwa jest zachowanie jak najwyższej jakości produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz wysokiej jakości, Parabotica oferuje szeroką gamę kosmetyków, które różnią się pod względem przeznaczenia. Ażeby sprostać potrzebom swoich klientów, wyróżniła siedem podstawowych sfer, w których skóra potrzebuje szczególnej ochrony.

Pierwszym działem są kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Każda kobieta marzy o gładkiej i promiennej cerze. Jednak, aby móc się taką pochwalić, niezbędna jest odpowiednia dbałość o skórę twarzy. Parabotica stworzyła linię, która pozwoli uzyskać cerze efekt młodzieńczej witalności, zaspokajając jednocześnie potrzeby delikatnej i wrażliwej skóry. Formuła produktów zapewnia ich maksymalną wydajność, przez radość z użytkowania produktu może trwać naprawdę długo.

Firma wychodzi również z propozycją kosmetyków do codziennej pielęgnacji ciała. Co więcej, oferuje produkty pomocne podczas zmagania się z określonymi schorzeniami dermatologicznymi.

Kolejnym obszarem działalności firmy są preparaty do higieny intymnej. Prawidłowa higiena miejsc intymnych zapewnia komfort, poczucie świeżości, a także chroni przed pojawieniem się niekomfortowych podrażnień. W związku z tym, Parabotica posiada w swojej ofercie produkty zawierające naturalne składniki oraz zapewniające wysoką tolerancję skórną.

Czwarty dział to produkty przeznaczone dla niemowląt. Jak wiadomo, ich skóra jest bardzo wrażliwa i potrzebuje szczególnej troski. Często narażona jest na wiele uczuleń i dyskomfort związany z alergiami. Dlatego też, Parabotica stworzyła linię dla dzieci, którą cechuje staranny dobór składników zapewniających opiekę i ochronę ich delikatnej skórze.

Piątym działem są kosmetyki ochraniające skórę wystawioną na częste oddziaływanie promieni słonecznych. Długotrwała ekspozycja skóry na słońce powodować może jej zaczerwienienie, wysuszenie i pojawienie się przebarwień. Poza tym, przyczynia się to również to większej widoczności zmarszczek. Właśnie z tego powodu firma wyróżniła ten obszar, oferując profesjonalne kosmetyki w tym zakresie.

Szósta sfera to włosy. Parabotica nie mogła zapomnieć o nich w swojej ofercie. Prawidłowa pielęgnacja włosów nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wymaga czasu oraz systematyczności w stosowaniu produktów pielęgnacyjnych. Dobre kosmetyki mają ogromne znaczenie dla ich kondycji i wyglądu. Warto nadmienić, że firma postawiła nie tylko na produkty do zwykłej pielęgnacji naszej czupryny, ale także na te, które pomogą w leczeniu określonych problemów skórnych związanych z włosami.

Ostatnią już gałęzią są kosmetyki, w których składzie odnaleźć można dużą ilość aktywnych składników pochodzenia roślinnego,zapewniających wiele korzyści terapeutycznych.

Dzięki stworzeniu tak wielu linii i obszarów działalności, Parabotica wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy mogą odnaleźć różnorodne kosmetyki i dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Leave a Reply