Mar 23, 2019

Posted by in Parabotica | 0 Comments

Parabotica – Krem na dzień o działaniu przeciwstarzeniowym

Parabotica – Krem na dzień o działaniu przeciwstarzeniowym

Zmarszczki są czymś zupełnie naturalnym. Prędzej czy później ujrzymy na twarzy niechciane zagłębienia. Oczywistym jest, że każdy chce, aby stało się to później. Na szczęście jesteśmy w stanie spowolnić proces pojawiania się zmarszczek na skórze. Wymaga to jednak wprowadzenia w życie kilku zdrowych nawyków!

Krem z filtrem na zmarszczki

Pierwszym krokiem do młodego wyglądu skóry jest jej prawidłowa pielęgnacja. Podstawę stanowi przede wszystkim dokładny demakijaż, który przygotuje ją na przyjęcie składników zawartych w kosmetykach. Produktem, który może okazać się sprzymierzeńcem cery borykającej się z pierwszymi oznakami starzenia jest Krem przeciwstarzeniowy na dzień od Parabotica. Nie tylko znakomicie redukuje on zmarszczki, ale dodatkowo chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Parabotica - Antiaging Multiactive Cream SPF 20 - Krem na dzień o działaniu przeciwstarzeniowym

Doskonałe połączenie składników zapewnia rewelacyjne nawilżenie i wygładzenie skóry. Ponadto znacznie wypełniają one drobne zmarszczki oraz zwiększają elastyczność. W składzie znajduje się m.in. brunatna alga, która aktywuje aż 14 genów związanych z procesami syntezy, organizacji oraz dojrzewania włókien kolagenowych i elastynowych. Warto również dodać, że krem zawiera także filtr UV SPF20, który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Produkt zatem nawilża, wygładza, ujędrnia i aktywuje geny młodości!

Zadbaj o swoją dietę!

Aby uzyskać zdrowy i młody wygląd skóry niezbędna jest także prawidłowa dieta. Zwróć uwagę szczególnie na te produkty, które dostarczą Ci kwas tłuszczowy Omega – 3. Znajdziesz go m.in. w łososiu, makreli, sardynkach, czy awokado. Ponadto w Twoim jadłospisie nie powinno zabraknąć owoców i warzyw takich jak: truskawki, jagody, maliny, sałata czy pomidory.

Nie obejdzie się także bez picia odpowiedniej ilości wody. Odwodniona skóra daje bowiem o sobie znać! Staje się szara i wygląda na dużo starszą niż jest naprawdę.

Skóra zaczyna się starzeć już po 25 roku życia. Warto zatem zadbać o jej właściwą pielęgnację odpowiednio wcześnie!

 

 

Leave a Reply