Sty 8, 2018

Posted by in SesDerma | 0 Comments

Factor G Emulsja przeciwstarzeniowa

Factor G Emulsja przeciwstarzeniowa

Zmarszczki to podłużne zagłębienia, pojawiające się na skórze wraz z upływem czasu. Są one nieuniknione, jednak warto podjąć walkę, aby stały się mniej widoczne. Nie chodzi o to, aby odmładzać się na siłę, ponieważ wiek ma swoje prawa. Warto jednak zadbać o to, aby oznaki starzenia się skóry były mniej wyraźne, a cera stała się promienna i piękna, jak na swój wiek.

Styl życia a zmarszczki

Upływający czas to jednak nie jedyny czynnik wpływający na pomarszczoną skórę. Istnieje również wiele innych, związanych ze stylem życia, na które każdy ma wpływ. Wśród najważniejszych wyróżnia się m.in.:
• Używki tj. palenie papierosów i picie alkoholu, który odwadnia naszą skórę.
• Niedokładny demakijaż lub jego całkowity brak. Przez takie postępowanie, zanieczyszczenia zgromadzone przez cały dzień, przenikają w głąb skóry, negatywnie wpływając na kolagen i elastynę.
• Zapominanie o kremach z filtrami UV i fakcie, że zbytnie narażenie skóry na promienie słoneczne ma duży wpływ na proces starzenia się skóry.

 Sesderma Factor G Growth- Factor G Emulsja przeciwstarzeniowa

Emulsję kupić można na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g-growth-emulsja-przeciwstarzeniowa-60-ml.html

Przemyślany skład kosmetyku

W trakcie toczenia batalii z pojawiającymi się zmarszczkami, warto docenić emulsję przeciwstarzeniową, którą oferuje Sesderma. Wyróżnia się ona rewelacyjnym połączeniem składników, wśród których znajdują się:
witamina E, posiadająca właściwości odmładzające, antyoksydacyjne oraz uelastyczniające,
• ochronne, antyrodnikowe komórki macierzyste,
biomimetyczny peptyd, wpływający na namnażanie komórek, a ponadto poprawiający gęstość skóry,
• nawilżający, regenerujący ekstrakt z alg,
ekstrakt z z wąkrotki azjatyckiej, który wyszczupla, odtoksycznia i regeneruje skórę.

Więcej kosmetyków Sesderma na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-factor-g

Powyższy skład jest obietnicą odmłodzonej i aksamitnie gładkiej skóry. To właśnie dzięki mocy tych składników, preparat jest tak skuteczny. Urzeczywistnia on marzenie o odżywionej i głęboko nawilżonej skórze. Emulsja przeciwstarzeniowa niweluje zmarszczki, opóźniając proces starzenia się skóry. Preparat ten nie tylko regeneruje, ale także poprawia jej koloryt, sprawiając, że staje się jednolita i promienna.

Czym jest zatem poświęcenie kilku chwil na aplikację kosmetyku, w porównaniu do rewelacyjnych rezultatów, które można osiągnąć? Dzięki systematycznemu, codziennemu nakładaniu emulsji na twarz, zyskasz efekty, o których zawsze marzyłaś.

Leave a Reply