Sty 24, 2018

Posted by in SesDerma | 0 Comments

Factor G Serum i siła pęcherzyków lipidowych

Factor G Serum i siła pęcherzyków lipidowych

Stosujesz różne kosmetyki, ale wciąż nie osiągasz pożądanych efektów? Mimo, że nie chodzisz spać w makijażu i prawie regularnie używasz kremu, Twoja cera nadal nie jest gładka i pełna blasku?

Przypomnij sobie o serum !

Czasami dobre nawyki i stosowanie kremu do twarzy, okazać się mogą niewystarczające. Jeżeli naprawdę chcesz zawalczyć o promienną i zdrową skórę twarzy, postaw na kompleksową pielęgnację. Przypomnij sobie o istnieniu kosmetyku, jakim jest serum, które w porównaniu do kremu, pochwalić się może wysokim stężeniem składników aktywnych. Nie należy zapominać, że nie jest ono jego zamiennikiem. Co warto dodać, serum koncentruje się na konkretnych problemach, z którymi boryka się skóra.

Pożądane efekty

Jego lekka konsystencja jest strzałem w dziesiątkę! Połączenie regularnego stosowania, skoncentrowanych składników oraz skupienia się na zadaniach specjalnych sprawia, iż jest ono jedną z najlepszych inwestycji w piękno naszej skóry. Kosmetykiem, któremu warto poświęcić uwagę jest serum z pęcherzykami lipidowymi z serii Factor G. Zastanawiasz się dlaczego? To proste! Spełnia on marzenia o nawilżonej i zregenerowanej skórze. Ponadto, spłyca zmarszczki oraz ujędrnia i dodaje skórze blasku. Poza tym, pęcherzyki lipidowe wnikają w skórę i poprawiają jej kondycję.

Factor G Serum z pęcherzykami lipidowymi

Moc składników

Podczas dokonywania wyboru właściwego serum, niezbędne jest, aby zwrócić uwagę na zawarte w nim składniki. W tym przypadku wyróżnić można:
Biomimetyczny peptyd – poprawiający elastyczność skóry,
Komórki macierzyste – stanowiące naturalny filtr UV,
Regenerujący ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej,
Kompleks antyoksydacyjny – wpływający na przedłużenie życia komórek skóry.

O serii Factor G również w artykule: www.dermokosmetyki-filorga.pl/inni-producenci/sesderma/factor-g-emulsja-przeciwstarzeniowa/

Systematyczność i kolejność aplikacji

Bywają osoby, dla których działanie serum jest zagadką. Nie do końca potrafią z niego prawidłowo korzystać, przez co osiągane efekty mogą być mniej zadowalające. Ważne jest aplikowanie odpowiedniej ilości emulsji, a także kolejność nakładania kosmetyków. Po wchłonięciu się serum, należy nałożyć krem, który pełni funkcję peleryny ochronnej, zapobiegającej wyparowywaniu składników aktywnych. Dla kompleksowej pielęgnacji, zaleca się zatem stosowanie tych kosmetyków jednocześnie.

Ażeby móc cieszyć się młodzieńczą witalnością i blaskiem skóry, warto zadbać o jej kompleksową pielęgnację. Oprócz dobrania wysokiej jakości kosmetyków, niezbędne okazują się również systematyczność i umiejętna aplikacja.

 

Leave a Reply