Sty 19, 2018

Posted by in SesDerma | 0 Comments

Sesderma BTSeS nawilżający krem-żel przeciwzmarszczkowy

Sesderma BTSeS nawilżający krem-żel przeciwzmarszczkowy

Wraz z upływem czasu, każda kobieta zmaga się z problemem pojawiających się na twarzy zmarszczek. Oprócz wieku, przyczyną ich powstawania bywa również niekontrolowane spinanie mięśni twarzy.

BTSeS nawilżający krem żel przeciwzmarszczkowy

Krem znaleźć można na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-btses-anti-wrinkle-moisturizing-cream-gel-nawilzajacy-krem-zel-przeciwzmarszczkowy-50-ml.html

Wyeliminuj stres!

Głównymi powodami, przez które najczęściej napinamy nasze mięśnie, są stresujące sytuacje oraz złość. Oczywiście nie da się ich wszystkich uniknąć. Można jednak nauczyć się, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Stres zwiększa napięcie mięśni, które powoduje powstawanie zmarszczek. Warto zatem postawić na intensywny masaż, który pozwoli je rozluźnić i jednocześnie odmłodzi skórę. Odpowiednie techniki relaksu pozytywnie wpływają na jej elastyczność. Korzystanie z ćwiczeń gimnastyki twarzy, wzmacnia mięśnie, wpływając na jędrność skóry w okolicach oczu, czoła, brody i policzków. Ich systematyczne wykonywanie, wpłynąć może na spłycenie zmarszczek oraz poprawić owal twarzy.

Nawilżający krem-żel przeciwzmarszczkowy

Jednak radzenie sobie ze stresem i ćwiczenia okazać się mogą niewystarczające. Niezbędne jest wówczas skorzystanie z pomocy dostępnych kosmetyków. Jednym z produktów, na który warto zwrócić uwagę, jest nawilżający krem-żel przezciwzmarszczkowy, oferowany przez Sesdermę. Jego siła polega na rozluźnianiu mięśni twarzy, które daje rezultat wygładzonych i mniej wyraźnych zmarszczek. Co ciekawe, efekty stosowania tego kosmetyku porównywane są do tych, osiąganych za pomocą botoksu. To wszystko możliwe jest dzięki nowej formule, zawierającej heksapeptydy. Wśród składników preparatu odnaleźć można:

  • Snap-8 (5%) – spłycający zmarszczki,
  • Myoxinol (5%) – rozluźniający napięte mięśnie twarzy i spowalniający proces starzenia się skóry,
  • Syn-coll (1,5%) – zapewniający elastyczną, jędrną i gładką skórę.

Ażeby uzyskać pożądane efekty w postaci młodej, pełnej młodzieńczej witalności i blasku skóry, należy pamiętać o stosowaniu kosmetyku rano i wieczorem. Co ważne, obowiązkiem jest, aby przed aplikacją dokładnie oczyścić twarz, usuwając resztki zgromadzonych na niej zanieczyszczeń.

Warto zatem zadbać, aby stresujące sytuacje, które spotykają nas praktycznie każdego dnia, nie wpłynęły znacząco na wygląd naszej skóry. Radzenie sobie z nimi, w połączeniu z gimnastyką twarzy i odpowiednimi kosmetykami rozluźni napięte mięśnie twarzy, niwelując przy tym niechciane zmarszczki.

 

Leave a Reply