Sty 13, 2016

Posted by in SesDerma | 0 Comments

SesDerma C-Vit Intensive Serum 12%

SesDerma C-Vit Intensive Serum 12%

Serum SesDerma C-Vit Intensive Serum 12% to kuracja intensywnie odmładzająca. Swoje działanie zawdzięcza witaminie C występującej w 12% stężeniu.

DZIAŁANIE:

Witamina C czyli kwas askorbinowy zaliczany do kwasów polihydroksylowych (PHA) to substancja działająca silnie antyoksydacyjnie. SesDerma C-Vit Intensive Serum 12%  zapewnia ochronę skóry przed szybszym procesem starzenia wywołanym przez wolne rodniki.

Serum SesDerma wykazuje delikatne działanie złuszczające, co sprawia, że skóra staje się gładsza. SesDerma C-Vit Intensive Serum 12% powoduje również wyrównanie kolorytu skóry.

 

PRZEZNACZENIE:

SesDerma C-Vit Intensive Serum 12% to produkt przeznaczony dla skóry z objawami fotostarzenia, szarej, zmęczonej i z przebarwieniami. Zalecane jest również po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

 

SPOSÓB STOSOWANIA:

Serum SesDerma z serii C-Vit należy stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu zarówno rano, jak i wieczorem.
Podczas aplikacji może wystąpić delikatne mrowienie wynikające z 12% stężenia witaminy C.

 

Zalecane jest stosowanie SesDerma C-Vit Intensive Serum 12% wraz z innymi kosmetykami tej serii w celu otrzymania optymalnych rezultatów:
http://www.sklepestetyka.pl/sesderma-c-vit-intensive-serum-12-intensywne-serum-nawilzajace-do-skory-suchej-5-amp-x-2ml.html

Leave a Reply