Maj 24, 2018

Posted by in SesDerma | 0 Comments

ZESTAW Sesderma Krem odżywczy przeciwstarzeniowy + Krem młodości kontur oka + kosmetyczka GRATIS!

ZESTAW Sesderma Krem odżywczy przeciwstarzeniowy + Krem młodości kontur oka + kosmetyczka GRATIS!

Kwiaty potrzebują odpowiedniej ilości wody oraz okrycia przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Są bardzo delikatne, dlatego też domagają się odpowiedniej troski. Można je porównać do skóry pod oczami, która jest cienka i wymagająca. Aby pozostała jędrna, gładka i zachwycała swoim wyglądem, również musi być właściwie nawodniona. Podobnie jak rośliny, ona także wymaga okrycia, które zapewni jej odpowiednio dobrany krem.

Pielęgnuj skórę pod oczami – to Twoja wizytówka!

Brak regularnej pielęgnacji powoduje, że w okolicach oczu pojawiają się nieestetyczne zmarszczki. W takiej sytuacji, z pomocą przychodzi zestaw od Sesdermy, dedykowany wszystkim, którzy marzą o gładkiej, młodo wyglądającej skórze. Komplet kosmetyków składa się m.in. z kremu młodości-kontur oka, który niczym superbohater przybiega na ratunek wrażliwej i delikatnej skórze wokół oczu.

Zestaw Sesderma - Krem młodości.Kontur oka +odżywczy krem przeciwstarzeniowy + kosmetyczka

Produkt nie tylko głęboko ją nawilża, ale także wpływa na odnowę komórek. Jego systematyczne stosowanie pozwoli Ci zapomnieć o tzw. kurzych łapkach oraz sińcach pod oczami. Kosmetyk pozostawi Twoją skórę jędrną, wygładzoną, rozjaśnioną oraz promienną. Skóra pod oczami jest bardzo istotna, ponieważ to ona wysuwa się na pierwszy plan. Jednak okolice oczu to nie wszystko. Należy pójść o krok dalej i zadbać także o resztę partii twarzy.

Zestaw do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-sesgen-32-nutritive-cream-sesgen-32-eye-contour-cream-krem-odzywczy-przeciwstarzeniowy-krem-mlodosci.html

Ochrona skóry w dzień i w nocy

Dlatego też, w zestawie znajduje się odżywczy krem przeciwstarzeniowy. Jeżeli Twoją zmorą są zmarszczki, przebarwienia oraz sucha i wiotka skóra, kosmetyk ten stanowi najlepsze rozwiązanie tych problemów. Jego składniki zostały dobrane w taki sposób, aby pobudzić do działania tzw. geny młodości, odpowiedzialne za regenerację i odnowę komórkową skóry. Razem z kremem zadbasz o siebie zarówno w dzień, jak i w nocy. Nałożony rano, ochrania skórę przed uszkodzeniami oraz przebarwieniami. Z kolei w nocy, regeneruje ją, nadając młodzieńczy i promienny wygląd.

Warto dodać, że do zestawu dołączony jest upominek w postaci eleganckiej kosmetyczki. Dzięki niej, zachowasz porządek i już nigdy nie będziesz musiała szukać ulubionych kosmetyków w czeluściach łazienki.

Zadbaj o swoją cerę! Wykonuj dokładny demakijaż, aplikuj profesjonalne kosmetyki i ciesz się rewelacyjnymi efektami!

Leave a Reply