Maj 28, 2018

Posted by in SesDerma | 0 Comments

ZESTAW Sesderma Flash serum Acglicolic z kwasem glikolowym + Daeses serum silnie liftingujące

ZESTAW Sesderma Flash serum Acglicolic z kwasem glikolowym + Daeses serum silnie liftingujące

Nadszedł dzień, kiedy dostrzegłaś w lustrze, że Twoja skóra nie wygląda już tak jak wcześniej? Efekt smutnych oczu, opadnięte powieki i zmarszczki – to problemy, z którymi może spotkać się każda kobieta. Nie cofniesz wskazówek zegara. Nie oznacza to jednak, że jesteś w tej sytuacji bezsilna. Przyjacielem Twojej skóry może zostać krem liftingujący. Taki kosmetyk „nie zostawi Cię na lodzie” i poprawi opadające rysy twarzy.

Zawalcz o skórę jak po liftingu!

Zestaw od Sesdermy jest idealnym kompanem do walki o piękną i odmłodzoną skórę. W jego skład wchodzą: serum z kwasem glikolowym oraz serum silnie liftingujące. Pierwszy produkt to ampułki przeciwstarzeniowe, dedykowane dojrzałej i zwiotczałej skórze. Zawarty w kosmetyku kwas glikolowy odgrywa jedną z głównych ról. To dzięki niemu skóra staje się wygładzona i wolna od przebarwień. W składzie znajduje się również kwas hialuronowy, bosweliowy, czy też bisabolol. Mądre połączenie sprawia, że ampułki tworzą lekką powłokę, odpowiedzialną za wzmocnienie skóry i usprawnienie funkcji naskórka.

Zestaw do kupienia na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-flash-acglicolic-serum-daeses-serum-zestaw-flash-serum-acglicolic-z-kwasem-glikolowym-daeses-serum.html

Drugim produktem, który odnaleźć można w komplecie jest serum liftingujące. Kosmetyk zapobiega wcześniejszemu starzeniu się skóry, zapewniając jej jędrność, elastyczność i nawilżenie.

ZESTAW Sesderma Flash serum Acglicolic z kwasem glikolowym + Daeses serum silnie liftingujące

Jeżeli zatem znów chciałabyś cieszyć się promienną i wygładzoną cerą, postaw na zestaw, dzięki któremu pożegnasz się ze zwiotczeniami i innymi oznakami starzenia się skóry.

Gimnastyka twarzy a zmarszczki

Oprócz systematycznego stosowania profesjonalnych kosmetyków, możesz zrobić dla swojej twarzy coś jeszcze. Sposobem na młodą skórę jest gimnastyka twarzy. Wiele ludzi trenuje mięśnie nóg, czy też pośladków, aby uzyskać wymarzoną jędrność. Nie zdają sobie sprawy, że mięśnie twarzy działają na tej samej zasadzie. Jeżeli będą mocniejsze, skóra twarzy także stanie się piękniejsza.

W wykonywaniu takich ćwiczeń ważna jest regularność. Jednorazowa gimnastyka nie wygładzi Twojej twarzy. Systematyczność natomiast pomoże Ci osiągnąć zadowalające efekty w postaci mniej widocznych zmarszczek oraz poprawionego owalu twarzy.

Podejmij właściwe kroki, aby marzenia o młodej cerze stały się realne. Stosuj profesjonalne kosmetyki, które pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

Leave a Reply