Maj 7, 2018

Posted by in Thalgo | 0 Comments

Thalgo – Koncentrat wygładzający skórę wokół oczu i ust

Thalgo – Koncentrat wygładzający skórę wokół oczu i ust

Skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Jest dużo cieńsza niż w innych partiach twarzy. Praktycznie nie posiada gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej. Ponadto, często wystawiana jest na działanie promieni słonecznych i obciążona ruchem mięśni mimicznych. Znając wszystkie powyższe fakty, nie trudno dziwić się, że to właśnie w okolicach oczu, najszybciej dostrzec można zmarszczki.
Oczu nie da się ukryć. W codziennym kontakcie z ludźmi, to one rzucają się na pierwszy plan. Zdając sobie sprawę, że skóra wokół nich jest tak wrażliwa i delikatna, tym bardziej warto zadbać o to, aby znajdowała się w jak najlepszej kondycji. Co zrobić, aby jak najdłużej zachować młode spojrzenie?

Profesjonalna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
Po pierwsze, wybierz skuteczny preparat przeciwzmarszczkowy i stosuj go systematycznie. Kosmetykiem, na który warto zwrócić uwagę jest koncentrat wygładzający skórę wokół oczu od Thalgo. Zapewnia on działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Regularne stosowanie pozwoli Ci cieszyć się gładką, jędrną i nawilżoną skórą. Kluczowe składniki zawarte w produkcie tj. argirelina, masło mango, olej ze słodkich migdałów i z kiełków pszenicy zapewniają:

  • gęstość skóry,
  • nawilżenie,
  • wygładzenie,
  • działanie antyoksydacyjne.

Dodatkowe atuty kosmetyku to lekka konsystencja i cudowny, różany zapach, dzięki którym pielęgnacja staje się czystą przyjemnością. Właściwe preparaty pozwolą Ci osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Pamiętaj jednak, że kosmetyki to nie wszystko.

Thalgo - Koncentrat wygładzający skórę wokół oczu i ust

Jak jeszcze chronić skórę wokół oczu?
Równie istotna jest odpowiednia ilość snu. Zadbaj o to, aby nie spać krócej niż 8 godzin. Głęboki sen sprawia bowiem, że skóra oczyszcza się i dotlenia.
Oprócz tego, chroń się przed słońcem! Postaw na kremy z filtrem, które zapewnią Ci odpowiednią ochronę. Poza tym, pamiętaj, aby zakładać okulary przeciwsłoneczne. Każdy z nas zna bowiem odruch mrużenia oczu, gdy słońce świeci nam prosto w twarz. Powoduje on niestety nie tylko zmarszczki wokół oczu, ale także na czole.

Postaw na odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne i dobre nawyki, które pozwolą Ci zapomnieć o tzw. kurzych łapkach. Skuteczny kosmetyk przeciwzmarszczkowy, ochrona przeciwsłoneczna i odpowiednia ilość snu sprawią, że Twoje spojrzenie stanie się pełne blasku i wyrazistości.

Leave a Reply