Sty 3, 2018

Posted by in Thalgo | 0 Comments

Thalgo Nutri-Soothing Rich Cream

Thalgo Nutri-Soothing Rich Cream

Każdego dnia, skóra wielu ludzi zmaga się z brakiem odpowiedniego nawilżenia i odżywienia, które stanowią fundamenty jej prawidłowej pielęgnacji. Dużym problemem są także nierzadko występujące podrażnienia, wywołane czynnikami atmosferycznymi czy też nieodpowiednimi kosmetykami. Skóra marzy wtedy o ukojeniu i złagodzeniu, które możesz jej zapewnić przez dobór odpowiednich produktów.

Bogaty krem odżywczo-łagodzący

Bogaty krem odżywczo-łagodzący

Misją kremu, który oferuje Thalgo jest poprawa kondycji przesuszonej, zaczerwienionej i podrażnionej skóry. Co ważne, kosmetyk ten oferuje 24 godzinne działanie, dzięki czemu w ciągu dnia nie trzeba martwić się o niewygodną suchość cery. Krem zapewnia długotrwały komfort, przywracając skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Poza tym jest on idealną tarczą, dzięki której możemy chronić się nie tylko przez nieestetycznym wyglądem skóry, ale również przed drażniącym pieczeniem, świądem. Na czym jednak polega wyjątkowość i tytułowe bogactwo produktu?

Bogactwo składników

Skarbem, który oferuje krem są dopełniające się składniki aktywne. Należy pamiętać, że czytanie składu kosmetyków jest ważne, ponieważ to one mają zapewnić nam satysfakcjonujące efekty, a nie opakowanie, które jest jedynie dodatkiem. Wśród składników tego odżywczo – łagodzącego kremu, które sprawiają, że skóra pozostawiona jest w stanie relaksu wyróżnia się:
olej z mikroalg, wosk z brązowej makro-algi- łagodzące i odżywiające skórę od wewnątrz,
biomimedyczne lipopeptydy– pod których długą nazwą kryje się prosta funkcja substancji, jaką jest zahamowanie reakcji zapalnych,
alantoina– regenerująca, łagodząca i kojąca pochodna mocznika,
ekstrakt z oczaru wirginijskiego – działający przeciwzapalnie i łagodząco,
– normalizujący wyciąg z białego łubinu
– olej ze słodkich migdałów- podobnie jak pozostałe składniki odżywiający i wyjątkowo nawilżający skórę.

Po co to robić?

Należy pamiętać, że odpowiednie nawilżenie i odżywienie pomagają złagodzić oznaki starzenia się skóry. Prawidłowa pielęgnacja pomaga redukować pojawiające się zmarszczki i poprawiać koloryt twarzy. Jeżeli chodzi o usuwanie podrażnień, zapewni nam ono nie tylko gładką skórę, ale przede wszystkim pozbycie się uporczywego, drażniącego pieczenia.

Warto zatem pamiętać, że synonimem pięknej skóry jest odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Dlatego też każda kobieta powinna zadbać o odpowiednią pielęgnację, wybierając kremy ze składnikami, dostarczającymi skórze potrzebnych jej witamin i minerałów.

 

 

Leave a Reply