Sie 27, 2018

Posted by in Peelingi | 0 Comments

Domowy peeling – oczyść swoją skórę!

Domowy peeling – oczyść swoją skórę!

Niedokładny demakijaż pozostawia na twarzy resztki kosmetyków. Miejski smog powoduje, że osadza się na niej kurz i dym. Dodatkowo, życie w ciągłym biegu jest przyczyną większej potliwości ciała.

Ciągłe ryzyko zanieczyszczeń

Jak widać z każdej strony skóra narażona jest na ogrom zanieczyszczeń. Dlatego tak ważne jest, aby systematycznie się ich pozbywać. Jeżeli nie uwolnisz od nich swojej skóry, nie będzie mogła prawidłowo funkcjonować! Gromadzone zanieczyszczenia tworzą bowiem zaskórniki, które mogą zmienić się w pryszcze.

O wykonaniu skutecznego peelingu także na: www.sklepestetyka.pl/Po_co_zluszczac_Domowa_eksfoliacja_w_pigulce_

Eksfoliacja – zalety

Aby to tego nie dopuścić, oczyszczaj swoją skórę. Postaw na eksfoliację! Zastanawiasz się, co kryje się pod tą nazwą? To nic innego jak peeling, czyli złuszczanie martwego naskórka. Po takim zabiegu skóra może swobodnie oddychać, a dodatkowo staje się promienna i pełna witalności.

Poza tym, peeling przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Warto również dodać, że częste złuszczanie pobudza do produkcji kolagenu i elastyny, które ujędrniają i uelastyczniają skórę.

Kiedy nie można wykonać peelingu?

Peeling wiąże się z mnóstwem zalet. Zanim jednak przystąpisz do tego zabiegu, upewnij się czy Twoja skóra jest na niego gotowa. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania do wykonywania eksfoliacji. Wśród nich znajdują się m.in.:

Regularne wykonywanie peelingu to gwarancja elastycznej, gładkiej, a przede wszystkim czystej skóry pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń. Usuń obumarłe komórki naskórka i pobudź skórę do działania.

Leave a Reply