Paź 23, 2014

Posted by in Pozostałe, SkinCeuticals | 0 Comments

SkinCeuticals C E Ferulic – Aktywne serum antyoksydacyjne z witaminą C 15%

SkinCeuticals C E Ferulic – Aktywne serum antyoksydacyjne z witaminą C 15%

W dzisiejszych czasach nasza skóra narażona jest na działanie wielu negatywnych czynników środowiskowych takich jak: promieniowanie ultrafioletowe, dym papierosowy i zanieczyszczenia. W takich warunkach wymaga ona bardzo skutecznej ochrony, aby na długo zachować piękno i młodość. Na szczęście marka Skin Ceuticals stworzyła unikalne aktywne serum antyoksydacyjne z witaminą C – C E Ferulic, które wspomaga naturalne funkcje obronne naszej skóry.

Więcej produktów SkinCeuticals : www.sklepestetyka.pl/SkinCeuticals

SkinCeuticals C E Ferulic skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry. W swojej formule zawiera trzy bardzo silne antyoksydanty: kwas l-askorbinowy w stężeniu 15%, najczystszą formę witaminy E w stężeniu 1% oraz 0,5% kwas ferulowy. Składniki te zwalczają wolne rodniki, chronią przed starzeniem się komórek, rozjaśniają przebarwienia, korygują zmarszczki oraz zapobiegają uszkodzeniom DNA komórek.

Serum: www.sklepestetyka.pl/SkinCeuticals_C_E_Ferulic_Ferulic_Combination_Antioxidant_Treatment.html

Stosowanie SkinCeuticals C E Ferulic sprawia, że nasza skóra staje się wygładzona, jędrna i napięta. Serum ujednolica koloryt skóry, przywraca jej promienny i młodzieńczy blask. Preparat należy aplikować dwa razy dziennie – rano i wieczorem w ilości 4-5 kropli na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Leave a Reply