Sie 31, 2018

Posted by in Retinol, Składniki | 0 Comments

ModoDerma A15 – Czysty retinol w stężeniu 0,15%

ModoDerma A15 – Czysty retinol w stężeniu 0,15%

Zmarszczki mimiczne, posłoneczne, senne lub spowodowane naturalnym procesem starzenia – jak widzisz istnieje wiele przyczyn nieestetycznych zagłębień powstających na skórze.

Zmarszczki pojawią się tak czy inaczej – na to nie masz wpływu, ponieważ nie jesteś w stanie zatrzymać procesu ich tworzenia. Możesz go jednak spowolnić! Zdrowy tryb życia, ćwiczenia mięśni twarzy, a przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja skóry z pewnością Ci w tym pomogą!

Zdrowy tryb życia a promienna skóra

Zapomnij więc o diecie pozbawionej witamin, paleniu papierosów, stresie, nadmiernym spożywaniu alkoholu, czy też pozbawianiu się odpowiedniej ilości snu. W dzisiejszych czasach jest to trudne, ponieważ stale gdzieś się spieszymy. Chcemy więcej, lepiej i szybciej. Niestety nasze niezdrowe nawyki odbijają się na skórze, przez co zmarszczki stają się bardziej widoczne.

Retinol do kupienia na: MonoDerma A15 – Czysty retinol w stężeniu 0,15%

Retinol – korzyści stosowania

Pamiętaj jednak, że nie jesteś osamotniona w walce z oznakami starzenia się skóry. W pogotowiu czeka retinol w stężeniu 0,5% od MonoDermy, która oferuje go w formie wygodnych kapsułek. Co ważne, preparat nie zawiera konserwantów oraz środków zapachowych. Liczy się jedynie siła witaminy A. Retinol nie tylko odmładza skórę i wygładza zmarszczki. Wśród innych korzyści, które oferuje znajdują się:

  • pomoc w terapii skóry trądzikowej, łojotokowej, rogowaciałej,
  • ujędrnianie skóry,
  • likwidacja cellulitu,
  • niewelowanie niewielkich rozstępów,
  • ujednolicanie kolorytu skóry.

Piękna skóra czeka tuż za rogiem! Od Ciebie zależy, czy pozwolisz jej uzyskać estetyczny wygląd i wymarzony blask.

Leave a Reply