Maj 13, 2017

Posted by in Zmarszczki | 0 Comments

Synchroline – opis linii kosmetycznych

Synchroline – opis linii kosmetycznych

Poznaj świat Synchroline

Synchroline to producent kosmetyków do cer wyjątkowo problematycznych i wrażliwych. Marka zbudowała swoją ofertę w oparciu o filozofię balansu. Synchroline wierzy w to, że odpowiednia równowaga skóry sprawia, że prezentuje się ona zdrowo i pięknie. Synchroline na rynku istnieje od wielu lat i wydaje mi się, że klienci ufają tej marce. Jednym z powodów może być to, że dermokosmetyki Synchroline nie uczulają i łagodzą niekomfortowe stany skóry.

Jeżeli chodzi o linie kosmetyków, to Synchroline stworzyło coś dla każdego. Dla osób w młodym wieku, które borykają się z problemami trądziku najlepsza będzie linia Acnicare.aknicare cream

Linia Synchrorose oraz Rosacure jest z kolei skierowana do osób dorosłych, u których aktywny jest trądzik różowaty bądź widoczne są pojedyncze stany zapalne. Osoby o skórze tłustej również mogą stosować serię Synchroline Acnicare, ponieważ reguluje ona wydzielanie sebum. Kosmetyki z tej linii skupiają się na normalizacji pracy gruczołów łojowych oraz na efektywnym matowieniu skóry. Dla osób o skórze suchej polecana jest linia Nutritime, która nie tylko mocno nawilża skórę, ale także dostarcza jej pełen komplet substancji odżywczych. Synchroline tworzy bardzo dobre dermokosmetyki dla osób, których skóra jest nadreaktywna i bardzo wrażliwa. Linia Sensicure skierowana jest właśnie do takich osób. Dermokosmetyki z tej serii złagodzą wszelkie podrażnienia o inne dolegliwości spowodowane nadwrażliwością skóry. Synchroline oferuje skuteczne dermoprodukty do opalania z lini Sunwards. Jeżeli na waszej skórze najbardziej widoczny jest cellulit, możecie skorzystać z pomocy dermokosmetyków z lini Synchrocell. 

synchroline na cellulit

Aktywnie stymulują one mikrokrążenie, tak aby cellulit był redukowany. Marka nie zapomniała również o kobietach, które po ciąży mają duże rozstępy oraz, których skóra straciła elastyczność. Aby wspomóc je w rekonwalescencji Synchroline stworzyła linię Synchroelast, która wzmaga produkcję kolagenu i elastyny. Dla osób o skórze pozbawionej elastyczności ale bez rozstępów odpowiednia będzie również linia Terproline. Seria Synchrovit przeznaczona jest dla skóry pozbawionej witamin i substancji odżywczych. Dermokosmetyki z tej linii mocno odżywiają skórę i poprawiają jej kondycję. Synchroline nie zapomniało o dermokosmetykach do skóry z przebarwieniami, dla której stworzyło linię Thiospot. Dermokosmetyki z tej linii mają na celu redukcję przebarwień oraz plam skórnych. Synchroline wykreowało również klasyczne dermokosmetyki nawilżające z serii Hydratime. Stosowane mogą być również przez osoby, których skóra jest mocno odwodniona oraz uszkodzona. 

synchroline nawilżanie hydratime

 

Linia Hydratime przynosi skórze ulgę oraz aktywnie dba o to aby ponownie nie utraciła nadmiernej ilości wody. Synchroline nie ograniczyło się do stworzenia jednej linii, tylko postanowiło zapewnić swoim klientom kompleksową pielęgnację. Wiele osób nie lubi eksperymentować i decyduje się na stosowanie kosmetyków tylko jednej firmy. Synchroline z pewnością przypadnie do gustu takim osobom, ponieważ w ofercie tej marki można znaleźć dermokosmetyki na różne przypadłości.

Leave a Reply